Results 1 to 2 of 2

Thread: Me ndhmoni!!!!

 1. #1
  Senior Member simonsatell's Avatar
  Join Date
  28-11-2007
  Posts
  176
  Uploads
  11

  Me ndhmoni!!!!

  Kam nje Satlook mark IV dhe me nevojittet nje SW per ta perditsuar ...


  Model:FTA100S
  H\W Ver. FTA HW-1.0
  S/W Ver. FTA100STC-3.9

 2. #2

  Re: Me ndhmoni!!!!

  e ke blere apo ta kane falur

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •