Digi TV Film: Program TV: 01-01-12.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 57)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 21)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 23) (
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 13)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 8)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 4, ep 1) (
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 10, ep 1)
15:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 14)
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 22)
18:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 1, ep 1)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 23)
21:00 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
23:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
00:20 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
01:20 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
03:30 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
04:15 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
05:15 Promo

Cinemax

07:00 O saptamana
(can., 2008, drama) (12)
08:35 Sa iubesti si sa fii iubit
(sua, 2010, com.) (12)
10:10 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
12:10 Cum s-a scufundat Laconia
(engl.-ger., 2010, dr. ist.) (12)
13:40 Cum s-a scufundat Laconia
(engl.-ger., 2010, dr. ist.) (12)
15:10 Poveste din cartierul de vest
(sua, 1961, dr. muz.) (12)
17:40 Copacul
(fra.- aus., 2010, drama) (12)
19:20 Sa iubesti si sa fii iubit
(sua, 2010, com.) (12)
21:00 Timpuri bune
(engl., 2010, com.) (15)
22:35 Focul ucigas
(sua, 1991, thrill. act.) (15)
00:50 Aduceti-mi capul lui Alfredo Garcia!
(sua-mex., 1974, actiune) (15)
02:40 Ura
(fra., 1995, drama, a-n) (18)
04:15 O pasiune
(sue., 1969, drama, a-n) (15)
05:55 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, episodul 7) (18)

Digi Film

06:15 Un pusti la curtea regelui Arthur
A KID IN KING ARTHUR S COURT-Aventura
08:05 Invidia
ENVY-Comedie/12/2004
09:45 Hulk Vs. Wolverine
Marvel Feature: Hulk vs.-Animatie/AP/2009
10:25 Liceul muzical: Anul absolvirii
HIGH SCHOOL MUSICAL 3: SENIOR YEAR
12:20 Adevarul gol-golut
THE UGLY TRUTH-Romantic/15/2009
14:00 Atlantida: Imperiul Disparut
ATLANTIS: THE LOST EMPIRE-Animatie/AP/2001
15:40 2012
2012-Actiune/12/2009
18:25 Sta sa ploua cu chiftele
CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS
20:00 Julie si Julia
JULIE & JULIA-Drama/12/2009
22:10 Prieten si dusman
THE DEVIL S OWN-Actiune/15/1997
00:00 Pacatele unui politist
Bad Lieutenant-Thriller/15/2009
02:00 Inseala-ma
Lie To Me-Drama/15/2008
03:35 Jolene
Jolene-Drama/15/2008
05:35 Inseala-ma
Lie To Me-Drama/15/2008

HBO

06:00 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) - Prima parte
07:30 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12) - Partea a doua
09:00 Un cadou pentru ea
(fra., 2009, com.)
10:25 Cine vrea pielea lui
Roger Rabbit? (sua, 1988, com. de fam.)
12:10 Cum sa-ti dresezi dragonul
(sua, 2010, f. anim.)
13:50 Karate Kid
(sua-chi., 2010, actiune)
16:10 Iar tu?! (sua, 2010, com.)
17:55 Ziua indragostitilor
(sua, 2010, com. rom.)
20:00 Sorocul (sua, 2010, com.)
21:35 Francesca (rom., 2009, drama)
01:10 Fereastra secreta
(sua, 2004, thrill.)
02:45 Sorocul (sua, 2010, com.)
04:20 Destinul unui razboinic (18)
(sud cor.-nz., 2010)

National Geographic

06:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
07:00 Megauzine
(s. doc.) - Bentley
08:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - U-Boat
09:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Vanatoarea
10:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Aproape invinsi
11:00 Batalia Atlanticului
(s. doc.) - Lovitura fatala
12:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Porcul african
13:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamceatka
14:00 Orasul piratilor
(2011, doc.)
16:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Montagne-russe
17:00 Gheturi in pericol (doc.)
18:00 11 septembrie. De ce?
(s. doc.) - Numaratoarea inversa
19:00 Restrepo: Proiectul lui
Sebastian Junger (sua, 2010, f. doc.)
21:00 Apocalipsa Hitler
Amenintarea
22:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mecanismul Antikythera
00:00 Apocalipsa Hitler
Amenintarea
01:00 Buncarele lui Hitler
(f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mecanismul Antikythera
03:00 Restrepo: Proiectul lui
Sebastian Junger (sua, 2010, f. doc.)
05:00 Apocalipsa dupa Hitler
(2012, f. doc., col., a-n) - Amenintarea

ProCinema

08:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
09:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 50) (reluare)
09:30 Shaggy si Scooby fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., ep 5)
10:00 Revelionul revelioanelor
(reluare)
12:00 Concert stefan Banica
- Craciun 2011 (2011, muz.)
14:00 Lumea PRO CINEMA
14:30 Filmele si vedetele anului 2011
(reluare)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 425) (AP) (reluare)
16:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 426) (AP) (reluare)
16:45 Casablanca
(sua, 1942, dr. romantic., a-n) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 11) (AP)
20:00 Morocanosii
(sua, 1993, com.) (12)
22:00 Tentatia
(sua-fra.- aus., 2001, thrill.) (15)
00:00 Morocanosii
(sua, 1993, com.) (12) (reluare)
01:45 Tentatia
(sua-fra.- aus., 2001, thrill.) (12)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis