Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Metabox 10

 1. #1
  Senior Member vini-el's Avatar
  Join Date
  26-03-2011
  Location
  Albania
  Posts
  301
  Uploads
  10

  Metabox 10

  Kam kete aparat.ju lutem me postoni software-in e fundit dhe loaderin perkates.me duket se softi quhet mtg10.
  Kam pare qe kthehet dhe ne "taplin".a ja vlen ta kthej?
  Faleminderit!

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Metabox 10

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  Kam kete aparat.ju lutem me postoni software-in e fundit dhe loaderin perkates.me duket se softi quhet mtg10.
  Kam pare qe kthehet dhe ne "taplin".a ja vlen ta kthej?
  Faleminderit!
  hidhi nje sy ketu

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Metabox 10

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  Kam kete aparat.ju lutem me postoni software-in e fundit dhe loaderin perkates.me duket se softi quhet mtg10.
  Kam pare qe kthehet dhe ne "taplin".a ja vlen ta kthej?
  Faleminderit!
  merri shpresoj te bejne pune

 4. #4
  Senior Member vini-el's Avatar
  Join Date
  26-03-2011
  Location
  Albania
  Posts
  301
  Uploads
  10

  Re: Metabox 10

  i kam provu te gjitha keto softe por nuk i pershtaten.flm

 5. #5
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Metabox 10

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  i kam provu te gjitha keto softe por nuk i pershtaten.flm
  mos harro shiko edhe ===> KETU

 6. #6
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Metabox 10

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  Kam kete aparat.ju lutem me postoni software-in e fundit dhe loaderin perkates.me duket se softi quhet mtg10.
  Kam pare qe kthehet dhe ne "taplin".a ja vlen ta kthej?
  Faleminderit!
  Kur thoni Softin e fundit, duhet te thoni dhe se cilin soft po perdorni aktualisht.....
  Gjithsesi provo kete dhe me thuaj...
  Attached Files Attached Files

 7. #7
  Senior Member vini-el's Avatar
  Join Date
  26-03-2011
  Location
  Albania
  Posts
  301
  Uploads
  10

  Re: Metabox 10

  ky Metadream paska disa opsione me cardshare.a mund te bej ndonje gje me ndonje server me kete aparat?

 8. #8
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Metabox 10

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  ky Metadream paska disa opsione me cardshare.a mund te bej ndonje gje me ndonje server me kete aparat?
  Na thuaj nje here a te bene pune keto apo jo?
  Te mesazhi e cilesova qe po te bene pune na thuaj...

  Si gjithmone: Mbarojme Punen Tone dhe svlersojme asgje...

  Ta dine te tjere qe mund te kene nevoje.

  Flm

 9. #9
  Senior Member vini-el's Avatar
  Join Date
  26-03-2011
  Location
  Albania
  Posts
  301
  Uploads
  10

  Re: Metabox 10

  i provova te gjitha softet qe me dhate por asnjeri nuk kap sinjal,mesa kam lexuar ka problem softet qe nuk kapin sinjal.dhe kam gjetur nje material "signal reanimation" por prap sme beri pune.keni ndonje zgjidhje?
  flm!

 10. #10
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Metabox 10

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  i provova te gjitha softet qe me dhate por asnjeri nuk kap sinjal,mesa kam lexuar ka problem softet qe nuk kapin sinjal.dhe kam gjetur nje material "signal reanimation" por prap sme beri pune.keni ndonje zgjidhje?
  flm!
  Atehere
  Do i hedhesh kete ne atach, pastaj do i hedhesh softin e vet origjinal,
  Do shikosh dhe te qarku aparatit te pikosh me kallaj vendin te RGT1 3v3
  PA provoji nje here keto dhe na thuaj
  Attached Files Attached Files

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. how to put keys on metabox / cherche info a rentré keys sur metabox ???
  By chistera™ in forum MetaBox and MetaWare Information and Tutorials
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2011, 12:55:05
 2. metabox & Abox all metabox 1 & 2 & 3
  By aime_jeux in forum MetaBox and MetaWare
  Replies: 8
  Last Post: 30-08-2010, 03:30:58
 3. metabox:bay tps
  By fethi76 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 09-06-2008, 22:31:49
 4. tps on metabox 3
  By paprika2 in forum English (UK)
  Replies: 3
  Last Post: 14-01-2007, 20:04:42

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •