Results 1 to 2 of 2

Thread: dreambox dm 500s

 1. #1

  dreambox dm 500s

  Mirėmbrėma tė gjithėve.
  Kam njė DREAMBOX DM500s, dhe e kam te lidhur me LAN, e kisha programuar tek nje shok dhe shikoja tė gjitha kanalet
  Por tani ne ekran doli no sinjal d.m.th aparatura nuk merr asnje sinjal as nuk fiket sa nje gje
  Nqs mundet dikush tė mė ndihmojė,si mund ta 'rregulloj' i kam imazhet dhe dreamup etj
  FALEMINDERIT sidoqoftė (Jam fillestar)

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: dreambox dm 500s

  Ekziston nje teme per dreambox ketu keshtu qe ske pse hap tjeter kalo andej dhe beje atje pyetjen
  Quote Originally Posted by pirati2279 View Post
  Mirėmbrėma tė gjithėve.
  Kam njė DREAMBOX DM500s, dhe e kam te lidhur me LAN, e kisha programuar tek nje shok dhe shikoja tė gjitha kanalet
  Por tani ne ekran doli no sinjal d.m.th aparatura nuk merr asnje sinjal as nuk fiket sa nje gje
  Nqs mundet dikush tė mė ndihmojė,si mund ta 'rregulloj' i kam imazhet dhe dreamup etj
  FALEMINDERIT sidoqoftė (Jam fillestar)
  Tema mbyllet.

Similar Threads

 1. about my dreambox 500s
  By pulsador in forum Dreambox
  Replies: 5
  Last Post: 25-03-2011, 16:20:42
 2. wholesale dreambox 500s,dreambox 500c,dreambox 800hd
  By Chinadreambox in forum Dealer Directory
  Replies: 5
  Last Post: 03-04-2010, 00:47:18
 3. Question probleme avec ma dreambox dreambox M 500s
  By ced.goffiin in forum French / Franēais
  Replies: 0
  Last Post: 06-03-2010, 21:33:55
 4. Dreambox 500s
  By TV_LICENCE in forum For Sale
  Replies: 0
  Last Post: 09-12-2009, 21:17:29
 5. Question Dreambox 500s
  By bill bill in forum General Discussions: Satellite Receivers
  Replies: 0
  Last Post: 23-11-2008, 17:44:33

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •