Results 1 to 2 of 2

Thread: Pyetje per aparatet digitale jo HD

 1. #1

  Pyetje per aparatet digitale jo HD

  Pershendetje do beja nje pyetje per aparatet digitale qe nuk jane Hd dhe sa kohe do vazhdojne te jene ne perdorim se kam degjuar se shume shpejt kete vit do kalojne te gjitha kanalet ne hd. Sa eshte i vertete ky lajm. Faleminderit

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Pyetje per aparatet digitale jo HD

  Flitet qe dga do i kaloj ne sistem paring ku mund te shihen vetem me llamarinat e dga por nuk do te te thote qe ti duhet te shohesh vetem dga sepse ka plot kanale te tjera qe transmetojne ne sd.
  Quote Originally Posted by olsian View Post
  Pershendetje do beja nje pyetje per aparatet digitale qe nuk jane Hd dhe sa kohe do vazhdojne te jene ne perdorim se kam degjuar se shume shpejt kete vit do kalojne te gjitha kanalet ne hd. Sa eshte i vertete ky lajm. Faleminderit

Similar Threads

 1. New Tring_TST_1000 & INTEK
  By Bledi77 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 925
  Last Post: 25-12-2017, 17:29:45
 2. Technosat - Kopernikus
  By veronarama in forum Albanian / Shqip
  Replies: 176
  Last Post: 25-12-2015, 02:18:12
 3. Sat+ DT470
  By REDEVIL in forum Albanian / Shqip
  Replies: 627
  Last Post: 12-12-2015, 22:45:28
 4. Probleme te ndryshme me aparatet
  By jorida2008 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 27-12-2011, 20:32:09
 5. Info BOOT ON(error Solved) _Riparime per Aparatet me Chip ALI
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 19
  Last Post: 14-10-2010, 22:27:42

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •