Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihme me dreambox

 1. #1
  Member
  Join Date
  16-01-2008
  Location
  norway
  Posts
  40
  Uploads
  0

  ndihme me dreambox

  pershendetje te gjitheve.doja ndihmen tuaj ne lidhje me dreambox.jetoj ne norvegji dhe desha te dija cfare dreambox apo ndonje aparat tjeter me rekomandoni,dhe nese ka ndonje menyre per ti thyer kanalent norvergjeze,ose me mire cfare mundesie kam une per te pare kanalet norvegjeze pa bere abonim tek ta?

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: ndihme me dreambox

  Quote Originally Posted by klodian View Post
  pershendetje te gjitheve.doja ndihmen tuaj ne lidhje me dreambox.jetoj ne norvegji dhe desha te dija cfare dreambox apo ndonje aparat tjeter me rekomandoni,dhe nese ka ndonje menyre per ti thyer kanalent norvergjeze,ose me mire cfare mundesie kam une per te pare kanalet norvegjeze pa bere abonim tek ta?
  Ka nje Teme KETU per problemin tend.


  Tema Mbyllet. !

Similar Threads

 1. Ndihme dreambox 500s
  By gezimi90 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 18-08-2011, 20:34:36
 2. Ndihme dreambox 800hd
  By arjani10 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 30-05-2010, 18:44:02
 3. Question ndihme me dreambox dm500s
  By beni123 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 17-03-2010, 21:29:17
 4. Ndihme per dreambox 500s
  By shkelzeni04 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 06-01-2010, 13:27:49

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •