Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1000

Thread: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

 1. #1
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror, ketej e tutje s'lejohen m temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

 2. #2
  New Member
  Join Date
  24-01-2012
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  pershendetje dhe mir se tju gjej

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,529
  Uploads
  430

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Quote Originally Posted by aureli View Post
  pershendetje dhe mir se tju gjej
  mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne forum

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,273
  Uploads
  39

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  mire se vjen!  Quote Originally Posted by aureli View Post
  pershendetje dhe mir se tju gjej

 5. #5
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,200
  Uploads
  1,424

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Mire se erdhe aureli dhe kalofsh mire ketu ne forum

 6. #6
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,650
  Uploads
  226

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Pershendetje dh emire se erdhe
  Quote Originally Posted by aureli View Post
  pershendetje dhe mir se tju gjej

 7. #7
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Quote Originally Posted by aureli View Post
  pershendetje dhe mir se tju gjej
  Mire se erdhe!!

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2012
  Posts
  111
  Uploads
  0

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  pershendetje stafit te sat television dhe antareve te forumit

 9. #9
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,529
  Uploads
  430

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Quote Originally Posted by dedalus78 View Post
  pershendetje stafit te sat television dhe antareve te forumit
  mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire

 10. #10
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,650
  Uploads
  226

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!

  Pershendetje dhe mire se erdhe
  Quote Originally Posted by dedalus78 View Post
  pershendetje stafit te sat television dhe antareve te forumit

Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. New Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1022
  Last Post: 01-10-2014, 11:38:42
 2. New Prezantimet dhe Pershendetjet e antarit te ri
  By ferrarif1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 21-01-2012, 17:02:55
 3. Old Mbyllur- Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1004
  Last Post: 10-12-2010, 12:21:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •