Results 1 to 6 of 6

Thread: Съвет за имидж за Vu+ duo

Member
    Uploads
    1

Съвет за имидж за Vu+ duo

Здравейте на всички. Успях да си взема едно Vu Duo преди 2 дни и не ми харесва начина по който беше настроен бокса от предишния собственик.Още е с Vix имидж и го върнах към заводските настройки но когато натисна menu бутона на дистанцианното менюто излиза в ляво на екрана и около 1/3 е скрито така да се каже.Пробвах го на 19 инча LCD само с HDMI, AV кабели.Пробвах от телевизора да сменя от 16:9 на 4:3 но пак същата работа.Вчера се свързах с бившия собственик и каза че при него е вървял нормално и може би трябва да преинсталирам имиджа и да го настроя пак.
    Ако някой има опит да сподели кой имидж ползва и как се държи приемника.
    Благодаря.

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    113

Re: Съвет за имидж за Vu+ duo

Опитай с този http://www.satsupreme.com/showthread...o-Images/page4
    Пробвай и с готоевите бекъпи http://www.satsupreme.com/showthread...Vuo-Duo/page16 понеже там всичко е нагласено както трябва. Най-вероятно предишният собственик е объркал нещо и сега се прави на приятно разсеян. Все пак това е техника втора употреба, така че този момент го има

New Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by bombibom View Post
    Здравейте на всички. Успях да си взема едно Vu Duo преди 2 дни и не ми харесва начина по който беше настроен бокса от предишния собственик.Още е с Vix имидж и го върнах към заводските настройки но когато натисна menu бутона на дистанцианното менюто излиза в ляво на екрана и около 1/3 е скрито така да се каже.Пробвах го на 19 инча LCD само с HDMI, AV кабели.Пробвах от телевизора да сменя от 16:9 на 4:3 но пак същата работа.Вчера се свързах с бившия собственик и каза че при него е вървял нормално и може би трябва да преинсталирам имиджа и да го настроя пак.
    Ако някой има опит да сподели кой имидж ползва и как се държи приемника.
    Благодаря.
    Сложи си ааф или пли имидж и всичко ще ти дойде на място , но е по-добре с ааф да почнеш, че е много юзер френдли http://www.aaf-digital.info/forum/do...do=file&id=744

Member
    Uploads
    1

Успях да му кача OpenPLi през usb и даже успях да настроя някой от безплатните HD канали.Сега вече всичко си е на място при менютата.
    Дотам и остана че няма никакво време да си играя за момента.Качеството на картината е супер наистина.Ще го ръчкам повече като се поосвободя малко.Мерси за съветите.

Member eugenia's Avatar
    Uploads
    20

пробвай и BH от както го имаm съм с него вече година и нещо.имам и et5000 там сам с pli също е супер

Junior Member
    Uploads
    0