Digi TV Film: Program TV: 04-02-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 57)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 21)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 23) (
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 13)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 8)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 4, ep 1) (
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 10, ep 1)
15:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 14)
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 22)
18:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 1, ep 1)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 23)
21:00 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
23:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
00:20 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
01:20 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
03:30 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
04:15 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
05:15 Promo
05:15 Promo

Cinemax

07:00 Cafea cu lapte
(belg.-fra., 1993, com.) (12)
08:35 De la carte la film
(can., s. doc.) (12)
09:00 In seara premierei
(sua, 1977, drama) (12)
11:20 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
12:50 Creatorul de vise
(ger., 2007, f. anim.) (12)
13:05 Omul cu mana de aur
(sua, 1955, drama, a-n) (12)
15:05 Flirt
(aus., 1991, drama) (15)
16:45 Cafea cu lapte
(belg.-fra., 1993, com.) (12)
18:20 Cursa spatiala
(sua, 1983, drama) (12)
21:00 Schimbul
(sua, 2008, drama) (15)
23:20 Furie
(jap., 2010, polit.) (18)
01:05 Linia erotica
(sua, 1996, com.) (18)
02:25 Necromantie
(sua, 2009, horror) (18)
03:50 Dormitoare
(sua, 2010, drama) (15)
05:10 Furie
(jap., 2010, polit.) (18)

Digi Film

06:15 Culoarea libertatii
Goodbye Bafana - Drama/12/2007
08:15 Uite cine vorbeste
LOOK WHO S TALKING - Comedie/AG/1989
09:55 Hulk Vs. Wolverine
Marvel Feature: Hulk vs. - Animatie/AP/2009
10:35 CARS
CARS - Animatie/AG/2006
12:40 Philadelphia
PHILADELPHIA/Drama/12/1993
14:45 Siguranta nationala
NATIONAL SECURITY - Actiune/12/2003
16:20 Uite cine cu cine vorbeste
LOOK WHO S TALKING TOO - Comedie/AG/1990
17:45 Fara onoare
THE FOUR FEATHERS - Actiune/12/2002
20:00 P.S. Te iubesc
P.S. I LOVE YOU - Romantic/12/2007
22:10 In suburbii
BANLIEUE 13 - Actiune/12/2004
23:40 Un gigolo de doi bani
Deuce Bigalow: Male Gigolo - Comedie/15/1999
01:10 Cougars Inc.
Mother s Little Helpers - Comedie/15/2010
02:35 O familie in pericol
Someone s Watching - Thriller/15/1994
04:10 Cougars Inc.
Mother s Little Helpers - Comedie/15/2010
05:35 Uite cine cu cine vorbeste
LOOK WHO S TALKING TOO - Comedie/AG/1990

HBO

06:00 Un ginere de imprumut
(sua, 1993, com.) (12)
07:35 Numele meu este Khan(12)
(ind., 2010, dr. romantic.)
10:15 Incredibilii
(sua, 2004, f. anim.)
12:10 O familie moderna (12)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 1)
12:30 O familie moderna (12)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 2)
12:50 O familie moderna (12)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 3)
13:15 Prietenul prietenei mele
(sua, 2010, com. rom.) (12)
14:40 Fantasticul domn Fox (12)
(sua, 2009, f. anim.)
16:05 Informatorul! (12)
(sua, 2009, com.)
17:55 Tron: Mostenirea (12)
(sua, 2010, f. SF de act.)
20:00 Iluminata Amy (12)
(sua, 2011, s. com., ep 5)
20:30 Anturaj (15)
(sua, 2004, s, sez 8, ep 5)
21:00 Viata asa cum e ea (12)
(sua, 2010, com.)
22:55 inceputul (15)
(sua-engl., 2010, S.F.)
01:20 inselat de Sarah Marshall (15)
(sua, 2008, com. rom.)
03:10 MacGruber ((15)
sua, 2010, act. com.)
04:40 The Shukar Collective Project (15)
(rom., 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Classified
(2010, s. doc.) - Razboiul dronelor
07:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - infrangere zdrobitoare
08:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Venezuela Blues
09:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - NuNu, Kane, Opie si Flirt
10:00 Impact (f. doc.)
11:00 2012: Profetia Maya
(engl., 2009, f. doc.)
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Universuri paralele
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mecanismul Antikythera
14:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Lostrita siberiana
15:00 Monstrul din Amazon (doc.)
16:00 Ingineri
(s. doc.) - Aeroportul din Hong Kong
17:00 Ingineri
(s. doc.) - Podul Millau
18:00 Jewel of Muscat
(engl., 2010, s. doc.)
19:00 Epavele Romei
20:00 Dezastre in aer Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Cadere libera
21:00 La vraci
(2011, f. s. doc.) - Hong Kong
22:00 Marele Zid Chinezesc (f. doc.)
23:00 Evadarea
Dennis Hope
00:00 Penitenciar Rusia
(s. doc.)
01:00 La vraci
(2011, f. s. doc.) - Hong Kong
02:00 Marele Zid Chinezesc (f. doc.)
03:00 Evadarea
Dennis Hope
04:00 Penitenciar Rusia (s. doc.)
05:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Cadere libera

ProCinema

08:15 Liga Dreptatii - Paradisul pierdut
(sua, 2001, s. anim., ep 19)
08:35 Liga Dreptatii - Paradisul pierdut
(sua, 2001, s. anim., ep 20)
09:00 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., sez2, ep 4)
09:30 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., sez2, ep 5)
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
11:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
11:30 Descopera Romania (2004)
12:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
13:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, sez5, ep 3) (AP)
14:00 Studio 60
(sua, 2006, s, ep 1) (AP) (reluare)
15:00 Fantomas in actiune
(fra.-it., 1965, com.) (AP) (reluare)
17:00 Crima in familie
(sua, 1993, drama) (AP)
19:00 Studio 60
(sua, 2006, s, ep 2) (AP)
20:00 Autopsia extraterestrilor
(ger.-engl., 2006, com. SF) (12)
22:00 Adancurile
(can.-sua, 2006, f. doc.) (15)
23:00 Privilegiul
(sua, 2008, s. com., ep 11) (12)
00:00 Oz - inchisoarea federala
(sua, 1997, s, sez4, ep 4) (15)
01:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, sez5, ep 4) (12)
01:45 Autopsia extraterestrilor
(ger.-engl., 2006, com. SF) (12)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis