Digi TV Film: Program TV: 10-02-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 57)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 21)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 23) (
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 13)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 8)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 4, ep 1) (
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 10, ep 1)
15:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 14)
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 22)
18:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 1, ep 1)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 23)
21:00 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
23:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
00:20 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
01:20 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
03:30 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
04:15 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
05:15 Promo

Cinemax

07:00 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
08:40 Delicte minore
(gre.-ger., 2008, com.) (12)
10:10 Flirt
( aus., 1991, drama) (15)
11:50 De la carte la film
(can., s. doc.) (12)
12:15 Unde ingerii nu calca
(engl., 1991, drama) (12)
14:10 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (12)
16:10 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
17:45 Delicte minore
(gre.-ger., 2008, com.) (12)
19:15 Copie conforma
(fra.-it.-belg., 2010, drama) (12)
21:00 Banda
(sua, 1972, west.) (12)
22:30 Politist in misiune
(sua, 2010, act. com.) (15)
00:15 10 minute pana la miezul noptii
(sua, 1983, actiune) (12)
01:55 De veghe in lanul de porumb 2:
Sacrificiul final (sua, 1992, horror)
03:25 Prietenii periculoase
(sua, 1994, drama) (18)
05:20 Frumoasa Kate
( aus., 2009, drama) (15)

Digi Film

07:00 Lupul de mare
Sea Wolf - Actiune/12/2008
08:35 Doctorul de suflete sez 1, ep 5
DOC Season 1 Episode 5 Drama/12/2001
09:25 Mic dejun
Bed & Breakfast - Comedie/AP/2010
11:00 Michael Jackson: Asta-i tot
MICHAEL JACKSON S THIS IS IT/Documentar
13:00 Steaguri pline de glorie
FLAGS OF OUR FATHERS - Razboi/12/2006
15:15 Un plan perfect
Foolproof - Actiune/12/2003
16:50 Sherlock Holmes
Sherlock Holmes - Science Fiction/12/2010
18:25 Un vis frumos
BEAUTIFUL DREAMER - Drama/12/2006
20:00 Podurile din Madison County
THE BRIDGES OF MADISON COUNTY-Romantic/12/1995
22:15 Razbunarea gemenilor 2
BOONDOCKS SAINTS 2 - Actiune/15/2009
00:15 Repo! Opera genetica
Repo! The Genetic Opera! - Horror/15/2008
01:50 Groupie
Groupie - Actiune/15/2009
03:10 Unitati speciale Sez 1, Ep 9
Special Unit, Season 1 Episode 9 Act/15/2007
03:55 Unitati speciale Sez 1, Ep 10
Special Unit, Season 1 Episode 10 Act/15/2007
04:40 Razbunarea gemenilor 2
BOONDOCKS SAINTS 2 - Actiune/15/2009

HBO

06:00 Draga, am micsorat copiii!
(sua, 1989, com.)
07:35 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
08:05 Tortul de nunta (12)
(fra., 2010, com.)
09:35 O poveste incalcita
(sua, 2010, f. anim.)
11:15 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
12:55 Zana Maseluta (12)
(sua-can., 2010, com.)
14:40 Gentlemen Broncos (12)
(sua, 2009, com.)
16:10 Dr. Dolittle: Caini de milioane
(can.-sua, 2009, com. de fam.) (12)
17:35 Viata asa cum e ea (12)
(sua, 2010, com.)
19:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
20:00 Imperiul din Atlantic City (15)
(sua, 2009, s, sez 2, ep 11)
21:00 Imperiul din Atlantic City (15)
(sua, 2009, s, sez 2, ep 12)
22:00 Furtul de diamante (15)
(sua, 2011, actiune)
23:25 Resident Evil: Viata de apoi
(engl.-ger.-sua, 2010, actiune-horror)
01:00 Ultima casa pe stanga (18)
(sua, 2009, horror)
02:50 Ninja asasin (18)
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n)
04:30 Marele jaf (15)
(ger.-sua, 2011, com.)

National Geographic

06:00 Classified
(2010, s. doc.) - Columbia
07:00 Amazon
(f. s. doc.) - Foarte salbatic
08:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 1)
09:00 Nordul salbatic
(f. s. doc.) - Din nou la viata
10:00 Invazia broastelor
11:00 Pradatori in pericol
12:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Masuratori
13:00 Nordul salbatic
(f. s. doc.) - Din nou la viata
14:00 Invazia broastelor
15:00 Elicoptere la razboi
(sua-engl., 2009, s. doc.) - Duel in desert
16:00 Biblia secreta
(s. doc.) - Apocalipsa
17:00 Cel mai toxic venin
(doc.)
18:00 Classified
(2010, s. doc.) - Columbia
19:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 2)
20:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Hyaenodon
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Ruby, Rana, Boomer si Josh
23:00 Classified
(2010, s. doc.) - New York
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Ruby, Rana, Boomer si Josh
02:00 Tribul francezilor
(f. doc., episodul 2)
03:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Hyaenodon
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Rapiti in Irak
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Ruby, Rana, Boomer si Josh

ProCinema

08:15 Liga Dreptatii - Paradisul pierdut
(sua, 2001, s. anim., sez 2, ep 13)
08:45 Liga Dreptatii - Paradisul pierdut
(sua, 2001, s. anim., sez 2, ep 14)
09:15 Tom si Jerry - Aventuri buclucase
(sua, 2006, s. anim., sez 2, ep 10)
09:40 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Liga Dreptatii - Paradisul pierdut
(sua, 2001, s. anim., sez 2, ep 15)
12:00 Liga Dreptatii - Paradisul pierdut
(sua, 2001, s. anim., sez 2, ep 16)
12:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
13:30 Teleshopping (recl.)
14:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, sez 5, ep 7)
15:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
16:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s, sez 5, ep 8) (AP)
17:00 Studio 60
(sua, 2006, s, ep 7) (AP) (reluare)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 9) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 2, ep 10) (AP) (reluare)
19:00 Studio 60
(sua, 2006, s, ep 8) (AP)
20:00 Fantomas vs. Scotland Yard
(fra.-it., 1966, act. com.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Politistii
(fra., 2008, s. politist) (15) Partea a doua
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., sez 5, ep 6) (12)
01:15 Oz - inchisoarea federala
(sua, 1997, s, sez 4, ep 10) (15)
02:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, sez 5, ep 10) (12)
02:45 Politistii
(fra., 2008, s. politist) (15) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis