Results 1 to 2 of 2

Thread: Hi ,kam problem me Starsat x95usb,Problem BOOT

 1. #1

  Hi ,kam problem me Starsat x95usb,Problem BOOT

  Kam shkarku nje program te gabuar nga interneti dhe e kam ngarku me usb ne starsat, dhe mu fik ka ngel vetem BOOT nuk hape me.


  Si mund ta regulloj kete?
  Me jepni ndonje sygjerim.

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Hi ,kam problem me Starsat x95usb,Problem BOOT

  Kalo te tema e Starsat.

  Tema Mbyllet !!!

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 12-02-2012, 17:39:44
 2. Question 7100 USB Titanium Boot Problem
  By silverdox7 in forum Starsat
  Replies: 1
  Last Post: 04-04-2011, 10:03:10
 3. Question Problem with Starsat SR-X95USB
  By orosimo in forum Starsat Firmware
  Replies: 2
  Last Post: 30-09-2009, 17:52:23
 4. Question Problem in Starsat SR-X95USB
  By orosimo in forum Starsat
  Replies: 0
  Last Post: 27-06-2009, 14:15:16
 5. Starsat boot problem when antenna attached!
  By Arplock in forum Starsat
  Replies: 2
  Last Post: 05-07-2008, 08:34:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •