Results 1 to 3 of 3

Thread: Gezuar Festen e Panvaresise Kosovė!

 1. #1
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,112
  Uploads
  12

  Gezuar Festen e Panvaresise Kosovė!

  Urime Dhe Gezuar Te Gjithe Shqiptareve te Kosoves dhe te Shqiperise. Kudo Qe Jane.

 2. #2
  Senior Member ekremgashi1's Avatar
  Join Date
  05-01-2012
  Location
  Prishtine
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: Gezuar Festen e Panvaresise Kosovė!

  Urime gjithe shqiptareve Pavaresine e Kosoves 1 falenderim shume i madh i takon MR-BLEDI qe hapi kete teme :)

 3. #3
  VIP Member BIG BOBI's Avatar
  Join Date
  21-05-2006
  Location
  Treviso Italy
  Posts
  1,026
  Uploads
  64

  Re: Gezuar Festen e Panvaresise Kosovė!

  ne respekt te rregullores tema mbyllet!

Similar Threads

 1. Info Gezuar Fiter Bajramin
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 30
  Last Post: 29-07-2014, 12:45:15
 2. Gezuar festat
  By -dr-alb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 84
  Last Post: 06-01-2014, 18:18:49
 3. Gėzuar Festat tė gjithėve
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 01-01-2009, 20:54:56
 4. Gezuar festat
  By best ven in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 26-12-2008, 13:18:40
 5. Gezuar 2007-n te gjitheve!!!
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-01-2007, 17:56:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •