Results 1 to 3 of 3

Thread: Manhatan plaza st-300

 1. #1
  Banned
  Join Date
  17-06-2010
  Location
  SHQIPTAR AUTOKTON NGA FIERI
  Posts
  647
  Uploads
  320

  Manhatan plaza st-300

  mbase ka ndonji teme per ket aparat por meduket se nuk pash gjekundi .doja te dija ka ndonji soft, apo te paktem klon i kujt eshte

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,796
  Uploads
  505

  Re: Manhatan plaza st-300

  hidhi nje sy ndoshta te bejne pune
  Attached Files Attached Files

 3. #3
  Banned
  Join Date
  17-06-2010
  Location
  SHQIPTAR AUTOKTON NGA FIERI
  Posts
  647
  Uploads
  320

  Re: Manhatan plaza st-300

  nuk behet gje ket aparat i ka ik koha me duket . por nji gje me cudit me ket lloj aparati pa i fut as fr as sr ne turksat apo ne hellas apo dhe ne eutelsat w2 ,e fut ne kerkim e i leshon te gjithe kanalet ,gje qe me aparatet e tjere nuk me ka ndodh kurre ,por nejse .

Similar Threads

 1. Question Plaza xt-cm
  By Drlawgr in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 2
  Last Post: 19-08-2008, 20:20:53
 2. manhatan 6800
  By REDEVIL in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 13-11-2006, 15:06:50
 3. manhatan 5500
  By REDEVIL in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-11-2006, 15:12:15
 4. flash pour manhatan dsr5500
  By neofighter in forum Manhattan
  Replies: 0
  Last Post: 23-12-2005, 19:39:28
 5. flash pour manhatan dsr5500
  By neofighter in forum French / Français
  Replies: 1
  Last Post: 20-12-2005, 23:29:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •