Results 1 to 2 of 2

Thread: mrb

 1. #1

  Thumbs up mrb

  pershendetje miqte e mi; kam nje ecolink EL-3020 IR PLUS dhe me eshte bllukuar.kush mund te me ndimoje per ta cbllukuar.flm.

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: mrb

  mirembrema shoku

  se pari duhet te prezantohesh ne forum

  se dyti ke nje teme te hapur per kete dekoder kerko ndihme aty (mbasi te prezantohesh)

  tema ketu mbyllet

  kalo mire dhe flm per mirekuptimin

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •