Results 1 to 2 of 2

Thread: Probleme fillestari

 1. #1

  Probleme fillestari

  kush mund te me thot se cfare duhet te bej per dreamboksin qe i kam vendosur imazh (Gemini 4.70_CCcam2.3.0_Original Mod_By Abdonda3if) dhe kam provuar nje tjeter (Gemini 4.70 Image - CCcam V.2.3.0+MgCamd V1.38 - C+KU+NSS6 - 21-01-2012.img)nuk mi hap kanalet cfare duhet te bej mos duhet te blej paketen e plote sepse kam 3 satelite 19.2E 13E 16E dhe pasi ta klem blere si mund ta configuroje ne dreambox. faleminderit
  PS: po ndonje linj serveri ku mund ta gjej.
  Ju LUTEM ME NDIMONI!!!!!!!!!!!

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Probleme fillestari

  Ekziston nje teme per dreambox dhe ske perse te hapesh tjeter keshtu qe kalo andej per te kerkuar ndime, por me pare hidhi nje sy temes se manualeve se do te ndihmoje per shum gjera. Po ngece gjekundi na thuaj te japim nje dore.
  Quote Originally Posted by pirati2279 View Post
  kush mund te me thot se cfare duhet te bej per dreamboksin qe i kam vendosur imazh (Gemini 4.70_CCcam2.3.0_Original Mod_By Abdonda3if) dhe kam provuar nje tjeter (Gemini 4.70 Image - CCcam V.2.3.0+MgCamd V1.38 - C+KU+NSS6 - 21-01-2012.img)nuk mi hap kanalet cfare duhet te bej mos duhet te blej paketen e plote sepse kam 3 satelite 19.2E 13E 16E dhe pasi ta klem blere si mund ta configuroje ne dreambox. faleminderit
  PS: po ndonje linj serveri ku mund ta gjej.
  Ju LUTEM ME NDIMONI!!!!!!!!!!!
  TEMA MBYLLET

Similar Threads

 1. Tps me probleme
  By Juristi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 03-10-2008, 14:09:10
 2. probleme
  By yoz in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 16-07-2007, 21:13:09
 3. Probleme T-rex 4.1
  By pretorien2k in forum French / Français
  Replies: 3
  Last Post: 29-06-2007, 19:41:06
 4. Probleme sur pc
  By benaaouiss in forum French / Français
  Replies: 6
  Last Post: 23-02-2006, 16:43:19

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •