Results 1 to 2 of 2

Thread: Konfigurimi DiseqC

 1. #1

  Konfigurimi DiseqC

  Pershendetje miq, kam nje problem me DiseqC 4X1 nuk mund ti regulloj signalet.

  Sateliti: 88CM
  DiseqC 4X1
  DM800HD
  LnB 3db

  Une jam me banim ne Zvicer dhe dua te pyes nga ju qe keni provoj mos vall eshte Sateliti i vogel dhe per arsyje me ndodh ky problem?

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Konfigurimi DiseqC

  ke nje teme te hapur per kete qellim kerko ndihme aty

  temen po e mbyll

  flm per mirekuptimin

Similar Threads

 1. Dreambox 500s probleme konfigurimi!!!
  By rten in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 11-02-2012, 01:30:20
 2. Achizitionare DiSEqC
  By camani in forum Romanian / Romānă
  Replies: 0
  Last Post: 15-09-2010, 19:34:07
 3. Question Konfigurimi i sateliteve
  By Erm|rzZ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 12
  Last Post: 20-12-2009, 19:38:29
 4. quale diseqc
  By stargatesg1 in forum Italian / Italiano
  Replies: 2
  Last Post: 14-10-2009, 11:15:32
 5. Diseqc 4.1 clark
  By thunderroad in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 18-03-2009, 19:26:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •