Results 1 to 2 of 2

Thread: DreamBox Albanian

 1. #1
  New Member
  Join Date
  05-03-2012
  Location
  ALBANIA KORCE
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Unhappy DreamBox Albanian

  prsh!!!
  kam nje dreambox dhe kam bere flash imagin darkstar 2
  kam instaluar dhe cccam 2.1.3
  por nuk me hapen kanalet qe jjane me lek si tring digital sky etj
  cfare mund te bej me ndihmoni ju lutem
  kalofshi mire!!! :(

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: DreamBox Albanian

  Quote Originally Posted by dhimitri28 View Post
  prsh!!!
  kam nje dreambox dhe kam bere flash imagin darkstar 2
  kam instaluar dhe cccam 2.1.3
  por nuk me hapen kanalet qe jjane me lek si tring digital sky etj
  cfare mund te bej me ndihmoni ju lutem
  kalofshi mire!!! :(
  Ne fillim duhet te prezantohesh me pas ti hedhesh nje sy regullores qe mos e shekelesh si tani dhe e fundit ekziston nje teme per dreambox dhe ske pse te hapesh tjeter. Bej ato te parat dhe kalo tek tema e dreambox per te pyetur.
  Tema mbyllet!

Similar Threads

 1. Albanian Screen tv Eutelsat W3C 16.0E
  By *Besmiri* in forum BISS
  Replies: 4
  Last Post: 23-02-2012, 11:55:05
 2. Albanian ASC renews Eutelsat contract
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 02-12-2009, 18:44:24
 3. Update Albanian DTH platform details
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 29-11-2008, 11:43:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •