Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: ndihme per hivion hv 9090xII....

 1. #1
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Exclamation ndihme per hivion hv 9090xII....

  SI mund te hap emu keys ne hivion hv 9090xII...FT

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  Provo

  Menu - Reset Factory Settings - 1234

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  a mund te me ndihmoje ndonjeri per software te fundit bashke me loader per hivion 9090x ultima.flm.

 4. #4
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  Quote Originally Posted by ASI View Post
  a mund te me ndihmoje ndonjeri per software te fundit bashke me loader per hivion 9090x ultima.flm.
  Nuk Percaktoni Ca Softi Ke?
  Mos kerkojme kot kur ti e ke,
  Thuaj ca softi ke?

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  eshte hivion HD-9090X ultima model ID06f2e240 software version 11.08.0F.flm

 6. #6
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  ja ku e ke softin update 4.6.2012
  1-prenatal control +1234

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  me ca hudhet ky soft.flm.

 8. #8
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  Quote Originally Posted by ASI View Post
  me ca hudhet ky soft.flm.
  po ti e lexon qe eshte usb apo e ke pvr nuk jeni te qarte ne kerkimin e ndihmes dhe per kete nuk vjen ndihma shpejt

 9. #9
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  ​apo e ke ne keto dy versione tjera

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  03-09-2007
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: ndihme per hivion hv 9090xII....

  eshte pvr,me usb e provova por nuk e njeh,ndersa gjeta nje loader te vjeter dhe e hodha ate qe me dergove,kurse keto te fundit nuk i njeh me shkruan id not match,n.q.s mundesh desha ti hidhja edhe keys te fundit,flm.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Kerkoj ndihme hivion hv-9090x dvb
  By rrugetimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 25-10-2010, 22:15:51
 2. Replies: 24
  Last Post: 29-08-2009, 20:10:17
 3. hivion hd 9090x ultima ndihme
  By genti 76 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 04-11-2008, 09:45:52
 4. Ju lutem nje ndihme per Hivion
  By alkapone in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 14-09-2008, 00:27:57
 5. plz help on Hivion
  By kasa2000 in forum General Discussions: Conditional Access Systems, Encryption and Keys
  Replies: 1
  Last Post: 19-02-2008, 10:52:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •