Results 1 to 5 of 5

Thread: digitalb celsa ndihme???????????

 1. #1
  New Member
  Join Date
  14-08-2006
  Posts
  1
  Uploads
  0

  digitalb celsa ndihme???????????

  mirdita celsa per digitalb gjenden gjekundi??????????????

 2. #2

  Talking Re: digitalb celsa ndihme???????????

  po. www.digitalb.tv mundesh me be abopnim 1, 3, 6 mujor dhe 1 vjeqar.

  Celesa per digitalb apo albaniasat nuk ka.

  me respekt

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: digitalb celsa ndihme???????????

  kush ka karten origjinale te Albania sat mund ti lexoi kodet me ane te Aparatit satelitor Hyundai HSS1000ir me ane te Cam Iintegruar ne kete Aparat mund te shikos kodet e kanalit qe trasmenton Ne ate moment qe futeni.
  IRDETO 2

 4. #4

  Re: digitalb celsa ndihme???????????

  hi te gjitheve jam i ri ne ket forum.me anen e aparatit te sat+"dt470"(kush e ka ne shtepi) mund te gjesh kanalet e digitalb e nje kerkim manual tek menu,installazione,ricerca manuale,shtyp butonin jeshil(modifica tp) dhe fut freq e digitalbit polariz dhe simbol rate dhe mbasi te kene dale kanalet e kesaj pakete televizive mund te shkoni ne dyqan dhe te bleni nje karte digitalb dhe do te shifni qarte kanalet.kete gje po e postoj per aresye te ofertes qe ka nxjerre digitalb me me ndrru aparatin e sat+ me ate te digitalb nese ben nje vit abonim ne supersport.

 5. #5

  Aparati hundai dhe karta sat+

  Gogoloce ky aparat njeh karten orgjinale te sat+ edhe pasi ka mbaruar abonimi
  pra i hap kanalet?

Similar Threads

 1. ndihme per karten lokal te digitalb
  By the_shepherd in forum Albanian / Shqip
  Replies: 15
  Last Post: 31-03-2013, 01:56:07
 2. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 3. Ndihme per frekuencat e digitalb ne angli
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 03-09-2009, 13:19:55
 4. Ndihme Coship Digitalb
  By tamo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 29-07-2008, 01:38:25
 5. çelsa per DreamBox
  By gogoloce in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 06-08-2006, 17:43:42

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •