Results 1 to 2 of 2

Thread: prezantim

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  03-04-2012
  Posts
  14
  Uploads
  0

  prezantim

  Mirdita te gjithve,e ishalla jeni mir tan

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: prezantim

  duhet te prezantohesh te tema e duhur

  Prezantimet dhe Pėrshėndetjet e antarit tė ri!!!

  po e mbyll

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •