Results 1 to 3 of 3

Thread: Albania Sat

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up Albania Sat

  kush ka karten origjinale te Albania sat me abonim tye vlefshem mund ti lexoi kodet me ane te Aparatit satelitor Hyundai HSS1000ir me ane te Cam Iintegruar ne kete Aparat mund te shikos kodet e kanalit qe trasmenton Ne ate moment qe futeni.
  IRDETO 2

 2. #2

  Thumbs down Re: Albania Sat

  E pastaj kush pyet me per sat+ tani qe nuk ka me serine A

 3. #3

  Re: Albania Sat

  Pershendetj. per cfar ju duhen kodat kurse hash table nuk ka per irdeto 2. pra pa hash table nuk funksionon asgje dhe i gjith problemi esht aty. per koda mund ti gjesh ne shum enyra jo vetem te albaniasat-it por edhe te digjitalbit apo te cdo provideri theter, por problemi esht te hash tabloja. sa per falimentin nuk besoj dhe shpresoj se nuk do te falimentoj. me respekt

Similar Threads

 1. hello from albania
  By yo_yo777 in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 02-12-2009, 22:30:55
 2. hi from albania
  By KFB in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 08-11-2008, 09:49:53
 3. Hi all from Albania
  By redis75 in forum Introductions
  Replies: 5
  Last Post: 05-05-2008, 11:47:52
 4. hi from Albania
  By erjon in forum Introductions
  Replies: 8
  Last Post: 24-04-2008, 16:11:30

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •