Results 1 to 6 of 6

Thread: Si te shohim kampionatin europian ne HD?

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  09-06-2009
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Si te shohim kampionatin europian ne HD?

  Doja te dija se me cfare aparati hd mund te ndiqja europianin e futbollit. Aktualisht kam nje starsatx50 qe nuk me sherben. Po aparati hd i digitalb (49mije)mund te hap kanalet e lira pa abonim si Zdfhd nese i ben ndonje program tjeter. Ka ndonje aparat tjeter hd te lire (psh deri ne 60-70mije leke) qe te kap kanalet e lira.

 2. #2
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  567
  Uploads
  5

  Re: Si te shohim kampionatin europian ne HD?

  me i liri kushton diku te 13 mije leke.

 3. #3
  Member
  Join Date
  25-01-2010
  Location
  Tirana, Albania
  Posts
  56
  Uploads
  0

  Re: Si te shohim kampionatin europian ne HD?

  Nqs mund te ta sjelle dikush nje Openbox nga Italia edhe 60-75 euro e gjen apo e porosit nga Kina, po une do mendohesha mire e do mendoja per nje aparat qe ta kisha pergjithnje sa te bleja ate te digitalbit, qofte edhe lire, per vetem nje muaj.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  09-06-2009
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: Si te shohim kampionatin europian ne HD?

  Po aparati hd i digitalb a mund te hap kanalet e lira pa abonim?

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  02-11-2010
  Posts
  516
  Uploads
  157

  Re: Si te shohim kampionatin europian ne HD?

  Quote Originally Posted by milanisti2 View Post
  Po aparati hd i digitalb a mund te hap kanalet e lira pa abonim?
  Jo. S'ka asnje mundesi. Ato mund te shihem vetem me abonim. Pa abonim aparati nuk te sherben per asgje. Prandaj dhe Digitalb shet keto lloj aparati qe quhen "te mbyllur" qe ti detyroje abonentet e tij te abonohen.

 6. #6

  Re: Si te shohim kampionatin europian ne HD?

  Quote Originally Posted by milanisti2 View Post
  Doja te dija se me cfare aparati hd mund te ndiqja europianin e futbollit. Aktualisht kam nje starsatx50 qe nuk me sherben. Po aparati hd i digitalb (49mije)mund te hap kanalet e lira pa abonim si Zdfhd nese i ben ndonje program tjeter. Ka ndonje aparat tjeter hd te lire (psh deri ne 60-70mije leke) qe te kap kanalet e lira.
  Ne astra 1 ne 19 grade lindje ke zdf dhe ard qe kane te drejtat televisive free per gjithe evenomentet sportive te pakten deri ne 2020 perfshi dhe europianin qe desheron, po a modifikohen aparatet edg nuk edi po te kerkosh besoj se dicka do gjesh se per kanale free behet fjale nuk ben asgje te ndaluar

Similar Threads

 1. Replies: 2
  Last Post: 18-11-2011, 00:04:20
 2. Speedy -Europian Server for serious members
  By cost771 in forum CCcam Exchange: Free
  Replies: 0
  Last Post: 13-11-2011, 12:59:55
 3. Tutorial decrypt europian channels using "mns-service" software
  By boulmaouahibe in forum General Discussions: Conditional Access Systems, Encryption and Keys
  Replies: 1
  Last Post: 25-04-2010, 11:21:48
 4. Info NOVA Hellas - Hotbird 13°E si mund ta shohim(pervec me dremBOX)???
  By emiljano in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 22-11-2009, 00:40:46
 5. New Europian Server with local card
  By sharedream in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 2
  Last Post: 19-06-2009, 13:07:45

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •