Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihme problem me HD800 prv

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  11-02-2012
  Posts
  16
  Uploads
  0

  Ndihme problem me HD800 prv

  Kam nje problem me dm800 hd,ka 2 dite qe spo hapen kanalet dmthne figura se zeri degjohet,po provoj te gjitha menyrat po spo e rregulloj dot,kush mund te me ndihmoje do i jem mirenjohes.faleminderit

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Ndihme problem me HD800 prv

  Ke nje teme per dreambox. Kalo atje dhe bej pyetje mos hap tema te reja kur ekziston nje e tille.

  Tema mbyllet

Similar Threads

 1. Megasat HD800 v2.16B4 MultiCAS
  By tosi006 in forum Megasat Firmware
  Replies: 2
  Last Post: 27-05-2016, 12:02:19
 2. Megasat HD800 - V2.18B1 CE
  By OVES12 in forum Megasat
  Replies: 1
  Last Post: 13-04-2012, 08:50:32
 3. New Team RED E2 Image 21.12.2011 HD800 SE
  By fushkrujs in forum GigaBlue HD 800 SE Images
  Replies: 0
  Last Post: 21-12-2011, 20:21:51
 4. hd800 tuner
  By cronogir in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 28-05-2011, 12:24:33
 5. HD800 Ni ethernet, ni DVI ni RS232
  By djibril in forum French / Français
  Replies: 3
  Last Post: 22-08-2010, 14:00:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •