Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 999

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Tema e vjeter eshte ketu per ata qe duan infot e vjetra

 2. #2
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  shes dreambox 7025 origjinal i perdorur ne kuti me dy tuner hdd 160gb gjithashtu i kam vendosur dy ftohes nji tek ushqyesi dhe nji afer procesorit me dy image gemini 4.7 ne flash dhe newenigma cf-card cmimi 150euro shitja dorazi

  shesh dreambox 500s origjinal ne kuti te perdorur cmimi 50euro shitja dorazi

  shes vu+uno origjinal ne kuti i perdorur 3 muaj procesor mips 400mhz dual, flash 128mb ram 512mb cmimi 270euro shitja dorazi

  te gjithe aparatet jan ne gjendje fantastike jan perdorur me teper per test

  kuptohet cdo gje me prove kush eshte i interesuar te me kontaktoi ne pm

 3. #3
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,171
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes Dreambox 500s Klone 1 Cope, ne kuti i perdorur, por ne gjendje te mire, Cmimi 75.000 leke te vjetera, Shitja dorazi.

  Shes Skybox S12 HD 1 Cope, ne kuti i perdorur vetem nje muaj, thuajse i ri, ne gjendje shume te mire, Cmimi 120.000 leke te vjetera, Shitja dorazi.

  Te dy Aparatet jane ne gjendje pune, pra punojne 100%, me prove para se ti blini, per me shume kontaktoni me PM.

  Blerje te Mbare

 4. #4
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,171
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes Openbox/Skybox F3 Full HD, Cmimi 140.000 Leke te Vjetera ose 100 Euro, Garanci 1 Vit, Origjinal 100%, i Ri ne Kuti me te gjithe Aksesoret qe jep Fabrika, funksjonon me Porosi, Paguan Kapar 50% te Cmimit dmth 70.000 leke te vjetera, kur vjen malli une te lajmeroj dhe paguan pjesen tjeter dhe e merr, Transporti per te ardhur malli shkon 10-15 dite, te dhenat e Aparatit i keni te postuara nga une ne Seksjonin Openbox-Skybox, per me shume me kontaktoni me PM.

  Blerje te Mbara.

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  26-11-2010
  Posts
  22
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  shes 1 skybox m3
  Skybox M3 1080pi Full HD receiver (Color Red),Dual-Core CPU 396MHz MIPS Processor.

  I ri ne pako i testuar nga une 100% ne gjendje pune.Provohet para se te merret .Shitet dorazi cmimi 120$ ose 130 000 leke.
  Po ashtu shitet 1 wifi bridge usb wifi dongel wifi adaptor VAP11G for set top box vonets e re e testuar 100% ne gjendje pune cmimi 30 $.Provohet para se te merret .Shitet dorazi per me teper me shkruani 1 PM

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  26-11-2010
  Posts
  22
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes Openbox/Skybox F3 Full HD i ri ne kuti i testuar 100 % ne gjendje pune .Cmimi 120 000 leke.Shitet dorazi sic vjen nga fabrika me gjithe aksesoret.Per cdo sqarim me shkruani ne PM

 7. #7
  Contributing Member
  Join Date
  27-01-2010
  Location
  VLORE ALBANIA
  Posts
  496
  Uploads
  1

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  kush me ndihmon per te blere nje usb wifi linux, ne shqiperi kryesisht ne tirane

 8. #8
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,171
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  OFERTE E RE

  Shes Openbox/Skybox F3 Full HD, Cmimi 130.000 Leke te Vjetera ose 95 Euro, Garanci 1 Vit, Origjinal 100%, i Ri ne Kuti me te gjithe Aksesoret qe jep Fabrika, funksjonon me Porosi, Paguan Kapar 50% te Cmimit dmth 65.000 leke te vjetera, kur vjen malli une te lajmeroj dhe paguan pjesen tjeter dhe e merr, Transporti per te ardhur malli shkon 10-15 dite, te dhenat e Aparatit i keni te postuara nga une ne Seksjonin Openbox-Skybox, per me shume me kontaktoni me PM.


  Blerje te Mbara.

 9. #9
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,519
  Uploads
  188

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  pershendetje kerkoj mendim per te blere disa aparate me cmim tek60-80euro me suport hd mpeg4 per te bere share dmth ne distance te afert brenda dhomave per shperndarjen e kartes digitalb se me aparate te thjesht e prish figuren kush me thote mbas korrikut mund te shof me kto aparate hd mpeg4.............????????

 10. #10
  Contributing Member
  Join Date
  02-11-2010
  Posts
  516
  Uploads
  157

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by alealeks View Post
  pershendetje kerkoj mendim per te blere disa aparate me cmim tek60-80euro me suport hd mpeg4 per te bere share dmth ne distance te afert brenda dhomave per shperndarjen e kartes digitalb se me aparate te thjesht e prish figuren kush me thote mbas korrikut mund te shof me kto aparate hd mpeg4.............????????
  Nese i shikon edhe tani kanalet HD te Digitalb me keto aparate mund ti shohesh edhe pas Gushtit. Por nese nuk jane aparate te Digitalb (qe per me teper nuk lejojne sharing) nuk mund te shohesh dot asnje kanale HD apo Mpeg4. Nuk eshte ceshtje suporti nga ana e aparatit te Mpeg 4 se sot ka plot aparate qe e suportojne kete lloj teknologjie por problemi qendron ne pairing ("martesen") e kartes se Digitalb me aparatin e tyre. Se cfare ndodh me vone asnje nuk e di. Ndoshta do te hapen e ndoshta jo.

Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Question Mė duhet tė blej satelit dhe resever tė ri, ndihmė!
  By Leutrimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 13-01-2013, 01:27:16
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 3. Shes AB IPBox 9000Hd me dy tuner
  By j.l.k. in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 22-03-2010, 16:26:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •