Page 15 of 79 FirstFirst ... 510131415161720254065 ... LastLast
Results 141 to 150 of 790

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

Senior Member
    Uploads
    0

Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

Mesa duket nuk punon me linux...duhet pare a punon me CCcam a ndonje emu tjeter!!

Senior Member
    Uploads
    3

e kam perdorur une kete aparat punon shime mire me cccam i provuar dhe ne itali me cline punon dhe premiumet italiane ne digital tokesor eshte goxha i shpejte dhe ka cilesi shume te mire figure ne hd ka dhe Usb nga ku mund te regjistrosh ose te shofesh filma ne formate te ndryshme madje dhe mkv format

Senior Member
    Uploads
    0

Pershendetje, kam porositur per te blere nje Amiko Alien2-Triple! Kush mund te me thoje se a ja vlen? Nese jam jasht teme, ndjes! ps( thjesht dua me shume info rreth ketij aparati dhe per funksionet qe kryen)!

Contributing Member MATJANI's Avatar
    Uploads
    35

Quote Originally Posted by satsat_1 View Post
    Pershendetje, kam porositur per te blere nje Amiko Alien2-Triple! Kush mund te me thoje se a ja vlen? Nese jam jasht teme, ndjes! ps( thjesht dua me shume info rreth ketij aparati dhe per funksionet qe kryen)!
    160 euro ne itali te shitesi zyrtar i amiko Ketu

Contributing Member search37's Avatar
    Uploads
    70

Oferte e re me Rastin e Pavarsise:

Shes Skybox F3 Full HD, Cmimi 100.000 Leke te Vjetera ose 75 Euro, Garanci 1 Vit, Origjinal 100%, i Ri ne Kuti me te gjithe Aksesoret qe jep Fabrika, funksjonon me Porosi, Paguan Kapar 50% te Cmimit dmth 50.000 leke te vjetera, kur vjen malli une te lajmeroj dhe paguan pjesen tjeter dhe e merr, Transporti per te ardhur malli shkon 10-15 dite, te dhenat e Aparatit i keni te postuara nga une ne Seksjonin Openbox-Skybox, per me shume me kontaktoni me PM.

Blerje te Mbara.

pershendetje jam i interesuar per nje lloj resiveri qe te pranoje conax paring bashke me karte te dga.e dua cmimin e lire pasi dua shume resivera.ju lutem me thoni se cfar modeli dhe a ka ne shqiperi.kalofshi mire

Contributing Member xaku86's Avatar
    Uploads
    2

Shes DM800se clone (Sunray sr4 800se triple tuner, DM800se wifi)

TE dhena :Sunray4 receiver is the best and hottest decoder which has 3 in 1 tuner DVB-S/C/T, can work at the same time; WIFI supported, 400MHZ processor, colored OLED display, sim2.1 card, rev D6 mainboard, 3USB ports(one in front panel), mini flash up button on the back. Newest software,flash and chipset.

Cmimi:30.000 lek te reja + abonim 1-vjecar te gjtha paketat

Shitet dorazi:Per me teper me kontaktoni ne PM

Junior Member
    Uploads
    0

Sapo u regjistrova ne kete faqe do te doja te bleja 1 aparat te modifikuar cdo marke mjaftone te hapi kanalet e codifikuara me duhet patjeter sepse edua ta coj ne burg.Me thene te drejten nuk po kuptoj si mund te kontaktoj me ndonjerin nga ju un jam nga durresi.Mjafton qe aparati te fusi kodet me telekomand si mund tju kontaktoj ?

Super Moderator benardi's Avatar
    Uploads
    393

Quote Originally Posted by indriti1990 View Post
    Sapo u regjistrova ne kete faqe do te doja te bleja 1 aparat te modifikuar cdo marke mjaftone te hapi kanalet e codifikuara me duhet patjeter sepse edua ta coj ne burg.Me thene te drejten nuk po kuptoj si mund te kontaktoj me ndonjerin nga ju un jam nga durresi.Mjafton qe aparati te fusi kodet me telekomand si mund tju kontaktoj ?
    Ke dyqane plot ne tr dhe ne dr,mjafton te pyesesh,une po te nis adresat me mp.

Sa kushton nje golden media reload nese ka per te blere ne tr?