Page 15 of 100 FirstFirst ... 510131415161720254065 ... LastLast
Results 141 to 150 of 999

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

 1. #141
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Mesa duket nuk punon me linux...duhet pare a punon me CCcam a ndonje emu tjeter!!

 2. #142
  Senior Member
  Join Date
  01-03-2007
  Posts
  149
  Uploads
  3

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  e kam perdorur une kete aparat punon shime mire me cccam i provuar dhe ne itali me cline punon dhe premiumet italiane ne digital tokesor eshte goxha i shpejte dhe ka cilesi shume te mire figure ne hd ka dhe Usb nga ku mund te regjistrosh ose te shofesh filma ne formate te ndryshme madje dhe mkv format

 3. #143
  Senior Member
  Join Date
  14-10-2010
  Location
  London, UK
  Posts
  200
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Pershendetje, kam porositur per te blere nje Amiko Alien2-Triple! Kush mund te me thoje se a ja vlen? Nese jam jasht teme, ndjes! ps( thjesht dua me shume info rreth ketij aparati dhe per funksionet qe kryen)!

 4. #144
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by satsat_1 View Post
  Pershendetje, kam porositur per te blere nje Amiko Alien2-Triple! Kush mund te me thoje se a ja vlen? Nese jam jasht teme, ndjes! ps( thjesht dua me shume info rreth ketij aparati dhe per funksionet qe kryen)!
  160 euro ne itali te shitesi zyrtar i amiko Ketu

 5. #145
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,168
  Uploads
  87

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Oferte e re me Rastin e Pavarsise:

  Shes Skybox F3 Full HD, Cmimi 100.000 Leke te Vjetera ose 75 Euro, Garanci 1 Vit, Origjinal 100%, i Ri ne Kuti me te gjithe Aksesoret qe jep Fabrika, funksjonon me Porosi, Paguan Kapar 50% te Cmimit dmth 50.000 leke te vjetera, kur vjen malli une te lajmeroj dhe paguan pjesen tjeter dhe e merr, Transporti per te ardhur malli shkon 10-15 dite, te dhenat e Aparatit i keni te postuara nga une ne Seksjonin Openbox-Skybox, per me shume me kontaktoni me PM.

  Blerje te Mbara.

 6. #146

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  pershendetje jam i interesuar per nje lloj resiveri qe te pranoje conax paring bashke me karte te dga.e dua cmimin e lire pasi dua shume resivera.ju lutem me thoni se cfar modeli dhe a ka ne shqiperi.kalofshi mire

 7. #147
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes DM800se clone (Sunray sr4 800se triple tuner, DM800se wifi)

  TE dhena :Sunray4 receiver is the best and hottest decoder which has 3 in 1 tuner DVB-S/C/T, can work at the same time; WIFI supported, 400MHZ processor, colored OLED display, sim2.1 card, rev D6 mainboard, 3USB ports(one in front panel), mini flash up button on the back. Newest software,flash and chipset.

  Cmimi:30.000 lek te reja + abonim 1-vjecar te gjtha paketat

  Shitet dorazi:Per me teper me kontaktoni ne PM

 8. #148
  Junior Member
  Join Date
  02-12-2012
  Posts
  18
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Sapo u regjistrova ne kete faqe do te doja te bleja 1 aparat te modifikuar cdo marke mjaftone te hapi kanalet e codifikuara me duhet patjeter sepse edua ta coj ne burg.Me thene te drejten nuk po kuptoj si mund te kontaktoj me ndonjerin nga ju un jam nga durresi.Mjafton qe aparati te fusi kodet me telekomand si mund tju kontaktoj ?

 9. #149
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,768
  Uploads
  499

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by indriti1990 View Post
  Sapo u regjistrova ne kete faqe do te doja te bleja 1 aparat te modifikuar cdo marke mjaftone te hapi kanalet e codifikuara me duhet patjeter sepse edua ta coj ne burg.Me thene te drejten nuk po kuptoj si mund te kontaktoj me ndonjerin nga ju un jam nga durresi.Mjafton qe aparati te fusi kodet me telekomand si mund tju kontaktoj ?
  Ke dyqane plot ne tr dhe ne dr,mjafton te pyesesh,une po te nis adresat me mp.

 10. #150

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Sa kushton nje golden media reload nese ka per te blere ne tr?

Similar Threads

 1. Question Mė duhet tė blej satelit dhe resever tė ri, ndihmė!
  By Leutrimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 13-01-2013, 01:27:16
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 3. Shes AB IPBox 9000Hd me dy tuner
  By j.l.k. in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 22-03-2010, 16:26:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •