Page 23 of 100 FirstFirst ... 1318212223242528334873 ... LastLast
Results 221 to 230 of 999

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

 1. #221
  Senior Member
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Barcelona
  Posts
  377
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Pershendetje a eshte shtrejt te paguhet nje
  Amiko HD-8200 Series per cmimin 145 euro ose te ndrrohet me nje iphone 3gs se nuk po di si tja beje qfar lloj aparatesh jan keta dhe a punojn mire me HD kanelt a punon permes linjave sikur dm etjer si dhe Nese ndonjeher do te thyhet sistemi i DGA mpeg4/Hd a do tmund ti shikoj pastaj me kete aparat ju falimderit...

 2. #222
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,640
  Uploads
  288

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by uranqe View Post
  Pershendetje a eshte shtrejt te paguhet nje
  Amiko HD-8200 Series per cmimin 145 euro ose te ndrrohet me nje iphone 3gs se nuk po di si tja beje qfar lloj aparatesh jan keta dhe a punojn mire me HD kanelt a punon permes linjave sikur dm etjer si dhe Nese ndonjeher do te thyhet sistemi i DGA mpeg4/Hd a do tmund ti shikoj pastaj me kete aparat ju falimderit...
  Shume shtrenjte me kete cmim. E gjen te ri me cmim 90euro mjafton te kerkosh,si aparate punojne mire si me linja ashtu dhe me celsa,nqs thyhet dga patjeter qe punojne

 3. #223
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,766
  Uploads
  499

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by uranqe View Post
  Pershendetje a eshte shtrejt te paguhet nje
  Amiko HD-8200 Series per cmimin 145 euro ose te ndrrohet me nje iphone 3gs se nuk po di si tja beje qfar lloj aparatesh jan keta dhe a punojn mire me HD kanelt a punon permes linjave sikur dm etjer si dhe Nese ndonjeher do te thyhet sistemi i DGA mpeg4/Hd a do tmund ti shikoj pastaj me kete aparat ju falimderit...
  Shko te => plugandplay dhe do ta gjesh me lire

 4. #224
  Senior Member
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Barcelona
  Posts
  377
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Pershendetje se ndoshta po ju lodhi me keto pyetje ...por te fundit

  1.Cilin Box Hd me preferoni qe egziston me cmimin me te lire por te punoj ne gjendje te rregullt pra perdorim familjar sa per kanale Hd sport Etj .. mirpo qe suporton te gjitha formatet ashtu si vijojn mpeg/hd mkw etjera etjera si dhe qe ne rast se DGA thyhet te punojn ne kete box ..qfar cmimi ka dhe cili eshte aj box ...
  per me teper ku mund te gjej ne kosove.. prshendetje falimderit

 5. #225
  Senior Member
  Join Date
  13-03-2012
  Posts
  120
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Pershendetje,Kerkoj te blej nje motorr per pjate 80 cm....Me kontaktoni ne PM

 6. #226
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes DM500s + Abonim 1vjecar (abonimi fillon kur ti blen DreamBox). cmimi 150 € (i diskutushem) per me shum ne PM

 7. #227
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Plotesoje postin tend sipas kushteve te rrgullores me pikat qe kerkohen, ose do detyrosh stafin te fshi postin
  Quote Originally Posted by emiljano View Post
  Shes DM500s + Abonim 1vjecar (abonimi fillon kur ti blen DreamBox). cmimi 150 € (i diskutushem) per me shum ne PM

 8. #228
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  Plotesoje postin tend sipas kushteve te rrgullores me pikat qe kerkohen, ose do detyrosh stafin te fshi postin
  a mi thua pak pikat qe kerkohen se nuk e di kete rregull.flm

 9. #229
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Pika 9 e rregullores nese se di ku bie po te ndihmoj une! http://www.satsupreme.com/showthread...orja-e-Forumit
  Quote Originally Posted by emiljano View Post
  a mi thua pak pikat qe kerkohen se nuk e di kete rregull.flm

 10. #230
  Contributing Member emiljano's Avatar
  Join Date
  18-07-2008
  Location
  Lushnje
  Posts
  578
  Uploads
  43

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes DM500s + Abonim 1vjecar (abonimi fillon kur ti blen DreamBox). cmimi 150 € (i diskutushem). Malli shitet dorazi, DreamBox eshte jo shume i perdorur(max 6muaj i perdorur) per me shum ne PM
  Attached Images Attached Images

Similar Threads

 1. Question Mė duhet tė blej satelit dhe resever tė ri, ndihmė!
  By Leutrimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 13-01-2013, 01:27:16
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 3. Shes AB IPBox 9000Hd me dy tuner
  By j.l.k. in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 22-03-2010, 16:26:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •