Digi TV Film: Program TV: 01-06-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



AXN

07:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16)
08:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
09:05 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
10:00 Domnii prefera proastele
sezonul 2, episodul 29
11:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
12:00 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20
13:00 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
14:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16
15:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
16:00 Merlin
sezonul 1, episodul 13
17:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
18:05 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 16
19:00 Jordan
sezonul 2, episodul 17
20:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 9
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sezonul 2, episodul 6)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
23:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
00:00 Hawthorne
sezonul 2, episodul 6
01:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
02:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
02:45 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20

Cinemax

07:00 Magia cinematografului
(it.-spa., 2010, com. rom.)
08:45 Armando
(it., 2006, f. de scurt m.)
09:05 Floarea desertului
(sua, 1986, film de drama)
10:50 Trei metri deasupra cerului
(spa., 2010, dr. romantic.)
12:50 Barbatul de alaturi
(arg., 2009, film de drama)
14:30 Juli si Bryce
(sua, 2010, dr. romantic.)
17:40 Floarea desertului
(sua, 1986, film de drama)
19:25 Cartagena
(fra., 2009, film de drama)
21:00 Clubul imparatilor
(sua, 2002, film de drama)
22:50 Arma dreptatii
(sua, 1997, actiune)
00:25 Auditia
(jap., 1999, psiho thrill.)
02:25 Lunetistul 2
(sud afr., 2011, thrill. act.)
03:55 Necromantie
(sua, 2009, horror)
05:25 Clinica
( aus., 2010, horror)

Digi Film

07:15 Pisica doamnei Ashboro
Mrs. Ashboro s Cat- Drama/AP/2004
08:45 Doctorul de suflete (Sezonul 4)EP16
DOC (Season 4)EP16- Drama/12/2004
09:35 Peste tufis
OVER THE HEDGE- Animatie/AG/2006
11:00 Hellboy - Eroul scapat din Infern
HELLBOY- Actiune/12/2004
13:05 Camera 1408
1408- Thriller/12/2007
14:55 Pustiul
THE KID- Comedie/AP/2000
16:40 Domnisoara Potter
MISS POTTER- Biografic/AP/2006
18:10 Sidney White si cei 7 tocilari
SYDNEY WHITE- Comedie/12/2007
20:00 Deasupra tuturor
UP- Animatie/AP/2009
21:40 Playboy de L.A.
SPREAD- Comedie/15/2009
23:20 Demonii printre noi
FALLEN- Thriller/12/1998
01:30 Abandon
ABANDON- Drama/12/2002
03:10 Veronica Guerin
VERONICA GUERIN- Biografie/15/2003
04:50 Playboy de L.A.
SPREAD- Comedie/15/2009

HBO

06:00 Intrusul
(sua, 1999, film de drama) (12)
08:35 Cronicile din Narnia:
Calatorie pe mare cu Zori-de-Zi
10:25 Mananca, roaga-te, iubeste
(sua, 2010, film de drama) (12)
12:40 Cantaretul 2: Darul
(sua, 2010, dr. muz.) (12)
14:30 Victor
(fra., 2009, com.) (12)
16:05 Hereafter: Dincolo de viata
(sua, 2010, film de drama) (12)
18:15 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
18:40 Ursuletul Yogi
(sua-nz., 2010, f. anim.)
20:00 Tron:
Mostenirea (sua, 2010, f. SF de act.) (12)
22:00 Spartacus:
Nisip insangerat & Spartacussua, 2010,)
23:00 Jackass 3.5
(sua, 2011, f. doc.) (18)
00:25 Circul ororilor
asistentul vampirului (sua, 2009, avent.)
02:15 Viespea verde
(sua, 2011, actiune) (15)
04:15 Verso
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.) (18)

National Geographic

06:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)-Adevaratii baieti buni
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Vieti schimbate
08:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Beaglemania
09:00 Cat de greu poate fi?
(s. doc.)-Casa zburatoare
10:00 Inventii trasnite
(sua, 2011,s.reality show)-Gyroboat
10:30 Inventii trasnite
(sua,2011,s.reality show)Parcul de distractii
11:00 Rechinul viitorului (doc.)
12:00 Rechinul Nicole (f. doc.)
13:00 Lumi ascunse
(sua,s.doc. nat.)-Raul Iordan-Apa vietii
14:00 Lumi ascunse
(sua,s.doc. nat.)-Paradisul indian al vidrei
15:00 La pescuit
(f.s.doc.)-Uriasul de Nil
16:00 La pescuit (f.s.doc.)-Kamceatka
17:00 La pescuit (f.s.doc.)-Invazia
18:00 Armata leilor (doc.)
19:00 Gheparzii: Lectii de supravietuire
(doc.)
20:00 Atentie, cad pietre!
(sua, 2011,s.doc.)-Detonarea
21:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)-Bismarck
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Patches, Azzy si Ginger
23:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)-Masina de bani
00:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)-Bismarck
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Patches, Azzy si Ginger
02:00 Gheparzii: Lectii de supravietuire
(doc.)
03:00 Atentie, cad pietre!
(sua, 2011,s.doc.)-Detonarea
04:00 Clipe de cosmar
(s. doc.)-Bismarck
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Patches, Azzy si Ginger

ProCinema

08:30 Tom si Jerry (reluare)
(sua, 1990, s. anim., episodul 7)
09:00 ACASa in bucatarie (reluare)
(emis. culinara)
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:45 Happy Hour (2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 Tom si Jerry
(sua, 1990, s. anim., episodul 8)
12:45 Redactia (AP)
(ceh., 2004, s. com., episodul 31)
13:45 Teleshopping (recl.)
14:15 Zoom in 10 (divertisment)
14:30 Lumea Pro Cinema (reluare)
15:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, sezonul 15, episodul 20)
16:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
17:00 Redactia (AP)
(ceh., 2004, s. com., episodul 32)
18:00 M.A.S.H (AP)
(sua, 1972, s, sezonul 3, episodul 15)
18:30 M.A.S.H (AP)
(sua, 1972, s, sezonul 3, episodul 16)
19:00 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, sezonul 15, episodul 21)
20:00 15 (AP)
(rom., 2005, actiune)
22:00 Babylon 5 - Voci in intuneric
(sua, 2007, S.F.) (15)
23:45 Redactia (AP)
(ceh., 2004, s. com., episodul 32)
01:45 Babylon 5 - (15)
Voci in intuneric (sua, 2007, S.F.)
03:00 Lumea Pro Cinema (reluare)

__________________
elvis