Digi TV Film: Program TV: 04-06-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4



###########################


AXN

07:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16)
08:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
09:05 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
10:00 Domnii prefera proastele
sezonul 2, episodul 29
11:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
12:00 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20
13:00 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
14:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16
15:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
16:00 Merlin
sezonul 1, episodul 13
17:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
18:05 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 16
19:00 Jordan
sezonul 2, episodul 17
20:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 9
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sezonul 2, episodul 6)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
23:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
00:00 Hawthorne
sezonul 2, episodul 6
01:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
02:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
02:45 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20

Cinemax

06:00 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, sezonul 2, ep 9) (18)
07:00 Florence Nightingale
(engl., 1985, dram. Bio.)
09:15 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (15)
10:55 De la carte la film
(can., s. doc.) (12)
11:20 Delicte minore
gre.-ger., 2008, com.) (12)
12:50 Papagalul
(sua, 2011, f. rom.) (12)
14:25 Parisul vazut de...
(fra., 1965, com.) (15)
16:00 Taina inimii mele
(spa., 1995, film de drama) (12)
17:45 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (15)
19:25 Frumosul Harry
(sua, 2009, polit.) (15)
21:00 Intoarce-te, Jimmy Dean
(sua, 1982, com.) (12)
22:50 Kansas City
(sua-fra., 1996, film de drama) (15)
00:45 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, sezonul 2, ep 9) (18)
01:45 Spioni de elita
(ger.-sua-jap., 2001, polit.) (15)
03:50 Virusul
(engl., 2011, f. de scurt m.) (18)
04:05 Misterul gemenilor
(sua, 2009, horror) (18)
05:35 Asii din maneca 2:
Balul asasinilor (sua, 2010, act. com.)

Digi Film

07:20 Ca-n filme
Ca-n filme- Emisiune/AG/2012
08:05 Matilda
MATILDA- Aventuri/AG/1996
09:45 Napoleon Dynamite
NAPOLEON DYNAMITE- Comedie/AP/2004
11:15 Spionul din vecini
THE SPY NEXT DOOR- Actiune/12/2010
12:55 La limita extrema
POINT BREAK- Actiune/12/1991
15:00 Hidalgo si Oceanul de Foc
HIDALGO- Actiune/12/2004
17:25 Nopti albe in Seattle
SLEEPLESS IN SEATTLE- Romantic/12/1993
19:15 Ca-n filme
Ca-n filme- Emisiune/AG/2012
20:00 Lemony Snicket - o serie
de evenimente nefericite- Comedie/12/2004
21:50 Macete
Machete- Actiune/15/2010
23:40 Casa, dulce casa
SWEET HOME ALABAMA- Comedie/12/2002
01:10 Secretara
SECRETARY - Comedie/12/2002
01:30 Prostituata
The Traveling Whore- Drama/15/2010
03:40 Macete
Machete- Actiune/15/2010
05:35 Prostituata
The Traveling Whore- Drama/15/2010

HBO

06:00 intalnire cu surprize
(sua, 2010, act. com.) (12)
07:40 Din dragoste cu cele mai bune
intentii (ung.-rom., 2011, film de drama)
09:25 intalnire exploziva
(sua, 2010, act. com.) (12)
11:15 Dadaca McPhee: Marea infruntare
(engl.-fra.-sua, 2010, com. de fam.) (12)
13:05 O singura zi
(sua, 2011, dr. romantic.) (12)
14:50 LXD: Legiunea extraordinarilor
dansatori - Secretele lui Ra (sua, 2010, s)
16:30 Printese de culoare
(sua, 1997, com.) (12)
18:05 Antrenorul
(sua, 2010, com. rom.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Reteaua de socializare
(sua, 2010, film de drama) (15)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, sez 2, ep 10) (18)
23:05 Californication
(sua, 2007, s, sez 5, ep 12) (15)
23:35 Viata si apucaturile lui Kenny
Powers (sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6) (15)
00:05 Totul despre sex 2
(sua, 2010, com. rom.) (15)
02:30 Principii de viata
(rom., 2010, film de drama) (15)
04:00 Baietii pierduti: Setea
(sud afr.-sua-ger., 2010, actiune) (18)
05:20 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Biblia secreta (s. doc.)
-Apocalipsa
07:00 Marile migratii
(s. doc.)-Foamea
08:00 Hipopotami in pericol (f. doc.)
09:00 Enigme vechi
(sua, 2010,s.doc.)-Coroana de spini
10:00 Enigme vechi
(sua, 2010,s.doc.)-Sfantul Giulgiu
11:00 Enigme vechi
(sua, 2010,s.doc.)-Sodoma si Gomora
12:00 Lumi ascunse
(sua,s.doc. nat.)-Raul Iordan-Apa vietii
13:00 Apocalipsa dupa Hitler
(2012, f. doc., col., a-n)-Der F�hrer
14:00 Apocalipsa dupa Hitler
(2012, f. doc., col., a-n)-Amenintarea
15:00 Atentie, cad pietre!
(sua, 2011,s.doc.)-Detonarea
16:00 La vraci
(2011, f.s.doc.)-India
17:00 Paradisuri naturale
(sua,s.doc. nat.)-Patagonia
18:00 Amazon
(f.s.doc.)-Foarte salbatic
19:00 Amazon
(f.s.doc.)-Leaganul vietii
20:00 Marile Lacuri (f. doc.)
21:00 Droguri SRL
(sua, 2010,s.doc.)-Heroina
22:00 Criminalistii - Testul ADN
23:00 Atentie, cad pietre!
(sua, 2011,s.doc.)-Haos
00:00 Droguri SRL
(sua, 2010,s.doc.)-Heroina
01:00 Criminalistii - Testul ADN
02:00 Amazon
(f.s.doc.)-Leaganul vietii
03:00 Marile Lacuri (f. doc.)
04:00 Droguri SRL
(sua, 2010,s.doc.)-Heroina
05:00 Criminalistii - Testul ADN

ProCinema

08:30 Tom si Jerry
(sua, 1990, s. anim., ep 9) (reluare)
09:00 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 34) (AP)
10:00 Zoom in 10 (divertisment)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 Tom si Jerry
(sua, 1990, s. anim., ep 10)
12:45 Lumea Pro Cinema (reluare)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:45 Zoom in 10 (divertisment)
14:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 6) (AP) (reluare)
14:30 Spitalul de urgenta
(sua, 1994, s, sez 15, ep 23) (AP)
15:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 35) (AP)
16:30 Intrigi de culise
(sua, 2007, com.) (AP) (reluare)
19:00 Principii de viata(AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 M.A.S.H
(sua, 1972, s, sez 3, ep 17) (AP)
21:30 M.A.S.H
(sua, 1972, s, sez 3, ep 18) (AP)
22:00 Misiune mortala
(sua, 1989, thrill.) (15)
00:15 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
01:15 Misiune mortala
(sua, 1989, thrill.) (15) (reluare)
03:00 Lumea Pro Cinema (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis