Page 1 of 9 1236 ... LastLast
Results 1 to 10 of 81

Thread: 5581 вер.1 hd пакета не се гледа-част 1

5581 вер.1 hd пакета не се гледа-част 1

Хм , целия ли, защото при мен си върви без HBO HD, Film+ HD и HobbyTV HD(или още не е минал ъпдейта при мене). Последните два са вече в отделен пакет, както стана ясно вече.

Contributing Member
    Uploads
    278

Re: Oscam YMOD - Bulcrypt 1

Quote Originally Posted by turbopower View Post
    Проблема не е в ymod и на другите не работи, просто ХД пакета не се отваря от вер.1 карти.
    това не е вярно, всичко за което си плаща човек си върви. аз съм на премиум пакет, съответно каналите най вече HD-тата които са в пакета си се отварят от карта v.1

Senior Member njor's Avatar
    Uploads
    0

В карти версия 1 не вървят: Film+ HD и HobbyTV HD
    Ако е платено
    HBO върви и HBO HD

Така е по новите пакети на була.

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    112

Сигурно са набавили HD приемници за клиентите вече. Колегата njor е описал ситуацията, ако нямат нещо бъг за дадени карти, най-вероятно филм + и хоби хд ще спрат най-скоро, ех жалко заради формулата тази седмица, но какво да се прави. Мисля да преместя тези постове в нова тема понеже това си е новина за вер 1 като цяло и няма отношение конкретно към ymod.

Senior Member njor's Avatar
    Uploads
    0

Приемници не се чува да има,засега.

При мен всичко си върви, та чак и полариса са показва.

Леле ма сте ги сътворили. Май само гадаете без да знаете па аз проЗтия го знаех още преди месец че тез двете програмета ще спрат на бул1. Още като направиха промените в пакетите(сигурно и това не знаете за промените) си пролича че филм ХД и хоби ХД ще минат в отделен пакет и ако случайно не знаете системата им разпознава коя карта каква е - дали 1 или 2. Това че сте платили в офис за тях е че леко сте излъгани от офис дамата. Интересно ми стана какви логове се искаха.

Junior Member
    Uploads
    0

Re: 5581 вер.1 HD пакета не се гледа

Сарказма е излишен.Имам ХД приемник основен + още два допълнителни като си плащам пакетите на половин година навъднъж таксите.По 16.80 на месец до сега се водеше стандартен+премиум+ХД.Сега на тази цена се води вместо ХД + хоби тв хд и филм+ХД.Картите са съответно 116хххххх,118хххххх,115хххххх.Когато им се обадих и ги питах трябва ли да се гледат въпросните по горе канали /без НВО/-Да имате ги платени.При мен не се гледат.Това са фактите, според мен всички карти са версия 1.Без гадаене ,без ала бала, без нищо.Е?

И на hd приемника ли мислиш че картата е версия1?

Junior Member
    Uploads
    0

Дал съм и трите карти, коя е версия 2?Ако ми кажеш ,се извинявам и въпроса приключва.Поне по предните мнения се дискутираше че версията е обвързана с номера и затова може и да се заблуждавам.

Page 1 of 9 1236 ... LastLast