Digi TV Film: Program TV: 28-06-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16)
08:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
09:05 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
10:00 Domnii prefera proastele
sezonul 2, episodul 29
11:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
12:00 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20
13:00 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
14:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16
15:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
16:00 Merlin
sezonul 1, episodul 13
17:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
18:05 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 16
19:00 Jordan
sezonul 2, episodul 17
20:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 9
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sezonul 2, episodul 6)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
23:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
00:00 Hawthorne
sezonul 2, episodul 6
01:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
02:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
02:45 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20

Cinemax

07:00 Expresul (12)
(sua-ger., 2008, dram. Bio., col., a-n)
09:10 Timpuri bune (15)
(engl., 2010, com.)
10:45 Parisul vazut de...
(15) (fra., 1965, com.)
12:20 Apartament la Hotelul Plaza
(12) (sua, 1971, com.)
14:25 Pe plaja pustie (15)
(bulg., 2011, avent.)
16:15 Ultimul amant fierbinte
(12) (sua, 1972, com.)
17:55 Timpuri bune (15)
(engl., 2010, com.)
19:30 inca patru ani (15)
(sue., 2010, com.)
21:00 Ameteala (12)
(sua, 1958, thrill.)
23:10 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, sezonul 2, ep 13)
00:05 Necunoscutul (15)
(engl.-ger.-fra., 2011, thrill.)
01:55 sah mat (18) (sua, 1992, actiune)
03:40 Furios si Iute 4: Piese originale
(15) (sua, 2009, actiune)
05:25 Viva Riva!(18)
(cong-fra.-belg., 2010, film de drama)

Digi Film

06:50 Eu cu cine ma marit?
THE WEDDING PLANNER - Comedie/12/2001
08:35 Povestea lui Marc Pease
The Marc Pease Experience - Comedie/12/2009
10:00 Bobby
BOBBY - Drama/12/2006
12:00 Cum sa cuceresti barbatii
Heartbreakers - Comedie/12/2001
14:05 Johnny Mnemonic
JOHNNY MNEMONIC - SF/12/1995
15:45 Preotul, rabinul si fata
KEEPING THE FAITH - Comedie/12/2000
17:55 Complicele
The Conspirator - Drama/12/2010
20:00 Bunica-i sefa!
GEORGIA RULE - Comedie/12/2007
21:55 G.I. Jane
G.I. JANE - Actiune/12/1997
00:00 Puterea dragostei
ENDURING LOVE - Drama/15/2004
01:40 Noaptea groazei
Dylan Dog: Dead of Night - Horror/12/2010
03:30 Puterea dragostei
ENDURING LOVE - Drama/15/2004
05:15 Johnny Mnemonic
JOHNNY MNEMONIC - SF/12/1995

HBO

06:00 LXD: Legiunea extraordinarilor
dansatori-Revolta incepe(12) (sua, 2010, s)
07:25 O poveste incalcita
(sua, 2010, f. anim.)
09:05 Inspectorul Gadget(AP)
(sua, 1999, com.)
10:25 Cantaretul 2: Darul(12)
(sua, 2010, dr. muz.)
12:15 Coana Mare: Asa tata, asa fiu(12)
(sua, 2011, com.)
14:00 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
14:25 Hamlet(12)
(engl.-sua, 1996, film de drama)
16:30 Arthur(12) (sua, 2011, com.)
18:20 LXD: Legiunea extraordinarilor
dansatori-Secretele lui Ra(12) (sua, 2010, s)
20:00 Cafea fierbinte(12)
(sua, 2011, f. doc.)
21:25 Reteaua de socializare(15)
(sua, 2010, film de drama)
23:25 Familia Borgia(15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, sez 2, ep 2)-Paolo
00:15 Dragoste si alte dependente(15)
(sua, 2010, com. rom.)
02:05 O vara cu prietenii(15)
(sua, 1997, com.)
03:55 Salt(15)
(sua, 2010, thrill. act.)

National Geographic

06:00 Tabu (f.s.doc.)-Remedii bizare
07:00 Paradisuri naturale
(sua,s.doc. nat.)-Kakadu-Antica salbaticie
08:00 Colibri (doc.)
09:00 Dezastre in aer
(f.s.doc.)-Eroare fatala
10:00 Curse ilegale
11:00 Enigme vechi
(sua, 2010,s.doc.)-Sfantul Giulgiu
12:00 Paradisuri naturale
(sua,s.doc. nat.)-Etosha-Un tinut neimblanzit
13:00 Lumi ascunse
(sua,s.doc. nat.)-Insula cainilor dingo
14:00 Megauzine (s. doc.)-Learjet
15:00 Criminalistii
Antropologie legala
16:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)-Delhi
17:00 Paradisuri naturale
(sua,s.doc. nat.)-Georgia de Sud
18:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008,s.doc.)
19:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)-Capcana la Havana
20:00 Criminalistii
Amprente
21:00 Uriasii (f.s.doc.)-Feline mari
22:00 Ultimii lei (sua, 2011, doc.)
00:00 Uriasii (f.s.doc.)-Feline mari
01:00 Ultimii lei (sua, 2011, doc.)
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.)-Capcana la Havana
04:00 Criminalistii
05:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Feline mari

ProCinema

08:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 4, ep 5) (reluare)
08:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 4, ep 6) (reluare)
09:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
10:00 Teleshopping (recl.)
10:45 Happy Hour (2007, divertisment)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:30 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 4, ep 7)
13:00 Tabara Lazlo
(sua, 2005, s. anim., sez 4, ep 8)
13:30 Teleshopping (recl.)
14:00 Smallville(AP)
(sua, 2001, f.s. de act., sez 8, ep 19)
15:00 Lois si Clark
(sua, 1993, s, ep 4)
16:00 Cum sa dai afara din casa
un burlac de 30 de ani(AP)
18:00 M.A.S.H(AP)
(sua, 1972, s, sez 4, ep 21) (reluare)
18:30 M.A.S.H(AP)
(sua, 1972, s, sez 4, ep 22) (reluare)
19:00 Smallville(AP)
(sua, 2001, f.s. de act., sez 8, ep 20)
20:00 Chuck(12)
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 4)
20:55 M.A.S.H(AP)
(sua, 1972, s, sez 4, ep 23)
21:30 M.A.S.H(AP)
(sua, 1972, s, sez 4, ep 24)
22:00 Miss Naufragiu(AP)
(sua, 2004, avent.)
00:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului(15)
01:00 Chuck(12)
(sua, 2007, f.s. de act., sez 2, ep 4)
01:45 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului(15)
02:45 Lumea Pro Cinema (reluare)
03:15 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis