Results 1 to 2 of 2

Thread: HDTV_mbeshtetje :) ne shqip

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  10-05-2007
  Posts
  205
  Uploads
  0

  Lightbulb HDTV_mbeshtetje :) ne shqip

  I nderuar Admin,

  Mund te kemi nje teme mbi HDTV ne shqip..psh.
  si mund te kemi me shume info per hdtv samsung seri6 6510 smart e siper qe kane te inkorporuar
  DTB-T/S/S2/3D FULL
  qe si mund te uploadim direkt listen e kanaleve; e te tjera gjera...
  po keshtu per brand markat e tjera si Sony; LG; etc...

  flm
  dhe ne pritje te mirekuptimit tuaj

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: HDTV_mbeshtetje :) ne shqip

  Pershendetje,

  ke hapur nje teme qe ekziston, ajo eshte tema e sugjerimeve, gjithsesi spo ta fshij se pergjigja eshte e shkurter dhe kjo teme do mbyllet.

  ideja jote nuk eshte e keqe por duhet ti permbahemi vetem botes satelitore, se po te jete per tema kemi sa te duash, pc,cel,software,hardware, etj etj.

  ideja jote nuk eshte e re dikush tjeter e ka permendur por i jam pergjigjur tek tema e duhur.

  flm per sugjerimin.

  Te pershendes.

  Quote Originally Posted by tir2 View Post
  I nderuar Admin,

  Mund te kemi nje teme mbi HDTV ne shqip..psh.
  si mund te kemi me shume info per hdtv samsung seri6 6510 smart e siper qe kane te inkorporuar
  DTB-T/S/S2/3D FULL
  qe si mund te uploadim direkt listen e kanaleve; e te tjera gjera...
  po keshtu per brand markat e tjera si Sony; LG; etc...

  flm
  dhe ne pritje te mirekuptimit tuaj

Similar Threads

 1. Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 158
  Last Post: 17-06-2017, 12:01:30
 2. kanalet shqip ne metabox 2 ?
  By CodeName_23 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 20-05-2009, 17:09:47
 3. Vetem shqip
  By shqiptar in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-01-2009, 00:54:45
 4. Keyeditor ne shqip per Goldeninterstar
  By milan81 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 29-08-2008, 22:38:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •