Results 1 to 3 of 3

Thread: V-TECH Z900 COMBO (Truman menu)

 1. #1
  Senior Member vini-el's Avatar
  Join Date
  26-03-2011
  Location
  Albania
  Posts
  301
  Uploads
  10

  V-TECH Z900 COMBO (Truman menu)

  Kam nje dekoder V-TECH Z900.Eshte COMBO.
  Brenda ka nje soft truman 5119 house,loader 1.6, s/w 2.4.73, update 2010.
  Di qe kthehet dhe ne Yumatu.
  Me postoni nje soft te fundit+loader qe te kete cardshare dhe celsat e fundit?
  Flas per ndonje soft YUMATU.me Truman nuk me jep opsion qe un te perdore dhe tokesorin por vetem satelitorin.
  faleminderit!

 2. #2
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: V-TECH Z900 COMBO (Truman menu)

  Quote Originally Posted by vini-el View Post
  Kam nje dekoder V-TECH Z900.Eshte COMBO.
  Brenda ka nje soft truman 5119 house,loader 1.6, s/w 2.4.73, update 2010.
  Di qe kthehet dhe ne Yumatu.
  Me postoni nje soft te fundit+loader qe te kete cardshare dhe celsat e fundit?
  Flas per ndonje soft YUMATU.me Truman nuk me jep opsion qe un te perdore dhe tokesorin por vetem satelitorin.
  faleminderit!
  http://www.satsupreme.com/showthread...irm-etj/page47 ​post 464

  nderkohe qe eshte nje teme e hapur per kete aparat
  http://www.satsupreme.com/showthread...irm-etj/page68

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,782
  Uploads
  503

  Re: V-TECH Z900 COMBO (Truman menu)

  pershendetje vini-el

  po e mbyll ketu , edhe per faktin se tani ke kerkuar ndihme te tema e duhur

  kaloni mire

Similar Threads

 1. Update Opticum HD firmware (TRUMAN menu)
  By dreamer1983 in forum Opticum Firmware
  Replies: 1
  Last Post: 14-09-2010, 18:02:22
 2. Update Yumatu Diamond{Truman menu 5119}
  By dreamer1983 in forum Yumatu Firmware
  Replies: 7
  Last Post: 08-08-2010, 18:51:14
 3. Update Opticum-Globo{with Truman menu 5119}latest version update!
  By dreamer1983 in forum Opticum Firmware
  Replies: 2
  Last Post: 28-04-2010, 17:20:21
 4. TRUMAN-SW3.4.09 yumatu-combo
  By tasosgr in forum Yumatu Firmware
  Replies: 2
  Last Post: 14-09-2009, 13:59:48
 5. Some beautiful photos for defferent menu Truman
  By Tunimax in forum Truman Information and Tutorials
  Replies: 2
  Last Post: 07-12-2007, 00:31:04

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •