Results 1 to 2 of 2

Thread: Viaccess red Cam nece da ocita HRT SAT karticu

Viaccess red Cam nece da ocita HRT SAT karticu

Imam novi sat.prijemnik TOPFIELD TF7700HSCI koji ima mogucnost za vanjski prikljucak modula s VIACCESS TM dekoderom (PCMCIA modul).Kupila sam crveni VIACCESS CAM MODUL u koji sam ubacila karticu HRT koju sam produzila ove godine.Medjutim cim stavim karticu pokazuje mi se CARD ERROR.U starom prijemniku marke Echostar DSB-808 2 CI Viaccess(koji ima ugradjeni citac kartica),kartica radi bez problema.Kada u isti taj prijemnik(Echostar)stavim taj crveni Viaccess CAM modul i ubacim HRT SAT karticu opet mi prikazuje Card ERROR,sto me navodi do zakljucka da mi VIACCESS RED CAM CI MODUL nije u redu jer u dva razlicita prijemnika pokazuje istu stvar CARD ERROR..To je VIACCESS 1.0 V484....Molim Vas da mi pomognete sa savjetom sta da radim....Treba li izvrsiti nadogradnju i kako se to radi????Negdje sam nasla da se preko Hotbird na frekvenciji 12092 H moze izvrsiti nadogradnja,medjutim to kod mene ne funkcionise.Srecom imam laptop u koji se moze ubaciti taj Cam modul i da uradim nadogradnju,ali nemam pojma kako se to radi.Unaprijed hvala!!!

New Member
    Uploads
    0

Re: Viaccess red Cam nece da ocita HRT SAT karticu

Po svemu sudeci modul nije ispravan, ili nisi ubacila karticu kako treba. Chip na kartici se ubacuje prema gore. Verzija u modulu je zadnja, postoji downloader koji ubacuje softwear u pcmcia modul preko racunala koje ima PCMCIA (ima i tu nekih ogranicenja, ali to radi prema osobnom iskustvu). Ovo preko Hot Bird-a vise ne radi. Ako treba pomoc javi.