Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihme

 1. #1
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  ndihme

  kush me ndihmon te instaloj pak oscam_cccam ne sunray 800se se nuk me del nga paneli i pluginave me del jeshile qe esht aktive por ne direktorit e dm nuk me del cfg per konfigurim ....dhe nuk me lexon karten e tring

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: ndihme

  Ke nje teme per dreambox ku mund te kerkosh atje ndihme, kjo ketu eshte e tepert perderisa ekziston nje e tille. Prandaj tema mbyllet.

  Ps. BIG BOBI te ka postuar te gatcme filet e konfigurimit ti thjesht futi ne dm, une se kuptoj se si nuk ke zgjidhur problemin ke nje jave duke te ndimuar me produkte te gatcme.

Similar Threads

 1. Ndihme Cas 3+
  By taku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 10-05-2010, 13:09:11
 2. Ndihme!
  By Kujdes99 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 26-04-2010, 16:04:51
 3. ndihme!!!!
  By gabeli in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 19:35:21
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48
 5. ndihme
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-11-2008, 18:58:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •