Results 1 to 4 of 4

Thread: Ndihme ose sygjerime ne lidhje me doganen shqiptare

 1. #1

  Ndihme ose sygjerime ne lidhje me doganen shqiptare

  Para ca kohesh bleva nj aparat HD ne kine me vlere 80$(pervoja e pare me blerjet ne internet).Ka rreth nje jave qe ka ardhe dhe ndodhet ne dogane,ne gjurmimin e postes me del " Pending customs inspection".Nuk e di e ka pasur pervoja te tilla.Ndonje sygjerim apo keshille.Besoj eshte nje teme qe mund ti intersoj shume personave.Faleminderit

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  06-10-2008
  Posts
  132
  Uploads
  0

  Re: Ndihme ose sygjerime ne lidhje me doganen shqiptare

  me ka ndodhur dhe mua nga kina erdhi per tre dite,, ne shqiperi 20 dite: i vonon posta jone per skanimin e pakos thone!

 3. #3

  Re: Ndihme ose sygjerime ne lidhje me doganen shqiptare

  Po me DHL a ndodh kjo gje?

 4. #4
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Ndihme ose sygjerime ne lidhje me doganen shqiptare

  Nuk lejohen tema qe jane jasht botes satelitore ne kete forum, dhe per kete arsye tema mbyllet.

Similar Threads

 1. Question Keshilla dhe Sygjerime per Seksionin Shqip
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 158
  Last Post: 17-06-2017, 12:01:30
 2. bootlogo pėr DM 500s shqiptare by xoninet
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 10-02-2011, 18:24:00
 3. c-line per kanalet shqiptare
  By notlav in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 23-07-2009, 03:44:27
 4. lidhje router modem usb kart rrjeti per pc -dreambox?
  By kapitenio in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 06-07-2009, 11:26:57
 5. New CCcam servera_Linje te lira pėr lidhje
  By edonito in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2008, 23:54:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •