Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Ne lidhje me doganen shqiptare

 1. #1

  Ne lidhje me doganen shqiptare

  Pse e mbyllni diskutimin?
  Ne lidhje me boten satelitore eshte diskutimi.
  A mbajne dogane kur blen nje produkt satelitor me DHL?

 2. #2

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Se kupto qe i prishet pazari ndonjerit.

 3. #3

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Quote Originally Posted by taku View Post
  Se kupto qe i prishet pazari ndonjerit.
  OK taku. Mesa duket kushtu funksionon ky forum. Jo per te sqaruar anetaret, por per ti orientuar aty ku duan ata.
  Kam dite qe kerkoj nje adrese te sigurt kineze, ku te blej nje DM dhe me del ne pm nje fare search37 dhe me thote paguaj kapar se ta sjell une etj. etj.....
  Asnje pergjigje publike ne forum, me sa duket censurojne.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  293
  Uploads
  0

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Quote Originally Posted by erdeid View Post
  OK taku. Mesa duket kushtu funksionon ky forum. Jo per te sqaruar anetaret, por per ti orientuar aty ku duan ata.
  Kam dite qe kerkoj nje adrese te sigurt kineze, ku te blej nje DM dhe me del ne pm nje fare search37 dhe me thote paguaj kapar se ta sjell une etj. etj.....
  Asnje pergjigje publike ne forum, me sa duket censurojne.
  Mesazhet qe te vijne ne privat nuk eshte pergjegjesia e forumit dhe kjo eshte domethenia qe ne privat nuk ke censure por ne forum per mendimin tim patjeter qe do kete censure se pastaj behet lesh arapi dhe rasti me konkret eshte ky i joti megjithese qenke dhe anetar i vjeter i ketij forumi ke hapur teme qe nuk ka lidhje me forumin dhe per me teper ke dal komplet jashte temes qe vete ke hapur.
  Te me falin anetaret dhe moderatoret mund te fshihet postimi po qe i panevojshem

 5. #5

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Quote Originally Posted by best ven View Post
  Mesazhet qe te vijne ne privat nuk eshte pergjegjesia e forumit dhe kjo eshte domethenia qe ne privat nuk ke censure por ne forum per mendimin tim patjeter qe do kete censure se pastaj behet lesh arapi dhe rasti me konkret eshte ky i joti megjithese qenke dhe anetar i vjeter i ketij forumi ke hapur teme qe nuk ka lidhje me forumin dhe per me teper ke dal komplet jashte temes qe vete ke hapur.
  Te me falin anetaret dhe moderatoret mund te fshihet postimi po qe i panevojshem
  Po ti pse del jashte temes qe kam hapur une?
  Ose pergjigjiu me respekt anetareve, ose zhduku dhe shko leh aty ku ha.

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  14-12-2008
  Location
  Denmark
  Posts
  293
  Uploads
  0

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Quote Originally Posted by erdeid View Post
  Po ti pse del jashte temes qe kam hapur une?
  Ose pergjigjiu me respekt anetareve, ose zhduku dhe shko leh aty ku ha.
  U000u ca po bo me. Veri frena kalit se po te iken nga shalet. Une dhashe mendimin tim dac te pelqej dac mos te pelqej por minimumi qe bera kerkova falje qe dola jashte teme. Dhe sa per respekt ka kush me respekton ketu ne forum.

 7. #7
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,171
  Uploads
  87

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Quote Originally Posted by erdeid View Post
  OK taku. Mesa duket kushtu funksionon ky forum. Jo per te sqaruar anetaret, por per ti orientuar aty ku duan ata.
  Kam dite qe kerkoj nje adrese te sigurt kineze, ku te blej nje DM dhe me del ne pm nje fare search37 dhe me thote paguaj kapar se ta sjell une etj. etj.....
  Asnje pergjigje publike ne forum, me sa duket censurojne.
  O mik, une nuk jam nje fare search37 qe ta dale ty ketu, une i shes keto aparate dhe i reklamoj dhe te seksjoni shes-blej, une te cova pm per te te ndihmuar, ty nqs nuk do te blesh nuk te detyron njeri, kalo mire.

 8. #8
  New Member
  Join Date
  26-08-2012
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Anko alo esre komet.

 9. #9

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  me dhl mqs pakon e ke deklaruar 100$ e siper do paguash 20% te vleres gjithmone. keshtuqe kur te porosisesh thuaj shitesit qe vleren e mallit ta vendosi nen 100$ dhe ske probleme.

 10. #10

  Re: Ne lidhje me doganen shqiptare

  Quote Originally Posted by sakoal View Post
  me dhl mqs pakon e ke deklaruar 100$ e siper do paguash 20% te vleres gjithmone. keshtuqe kur te porosisesh thuaj shitesit qe vleren e mallit ta vendosi nen 100$ dhe ske probleme.
  Faleminderit!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Ndihme ose sygjerime ne lidhje me doganen shqiptare
  By taku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 25-08-2012, 19:26:18
 2. c-line per kanalet shqiptare
  By notlav in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 23-07-2009, 03:44:27
 3. lidhje router modem usb kart rrjeti per pc -dreambox?
  By kapitenio in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 06-07-2009, 11:26:57
 4. New Kanalet e trojeve shqiptare faas ne web
  By diarti in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 26-02-2009, 14:51:06
 5. New CCcam servera_Linje te lira pėr lidhje
  By edonito in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 23-02-2008, 23:54:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •