Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

 1. #1

  Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Prsh antar, po hy direkt e ne tem...
  Kerkoj nje bashkepuntor ne projektin tim te ri, une tani po ndertoj nje website per ndeshje live dhe te gjitha investimet fillestare jan nga un domain host edhe design. Ajo cfare kerkoj esht kanalet shqip dmth ss1 ss2 ss3 sepse anglisht i gjej edhe vet besoj se isha i qart...
  Lini koment nese jeni te interesuar,per cmimin dhe fitimet flasim n PM :)

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Shpjegohu pak me konkretisht se se cfare te nevoitet, sepse shume antare mund te kene deshiren e mire per te ndimuar por sdine se si dhe me cfare.
  Quote Originally Posted by b4ckd00r View Post
  Prsh antar, po hy direkt e ne tem...
  Kerkoj nje bashkepuntor ne projektin tim te ri, une tani po ndertoj nje website per ndeshje live dhe te gjitha investimet fillestare jan nga un domain host edhe design. Ajo cfare kerkoj esht kanalet shqip dmth ss1 ss2 ss3 sepse anglisht i gjej edhe vet besoj se isha i qart...
  Lini koment nese jeni te interesuar,per cmimin dhe fitimet flasim n PM :)

 3. #3

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Kerkoj dike qe te marri kanalet [SS1,SS2,SS3] nga DM dhe ti hapi me VLC pas kesaj ato kanale do trasmetohen online ju ndihmoj un per kete pjes...
  Trasmetimet nuk do jen gjat gjith kohes por vetem kur ka nd1 ndeshje te fort :)

 4. #4
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Atehere ty te duhet nje aparat me linux me nje abonim ku direkt nga ai mund te besh streaming por vetem nje kanal, nese do besh 3 kanale te duhen 3 aparate me abonim, por besoj qe nje aparat dm500 te mbaron pune per momentin.
  Quote Originally Posted by b4ckd00r View Post
  Kerkoj dike qe te marri kanalet [SS1,SS2,SS3] nga DM dhe ti hapi me VLC pas kesaj ato kanale do trasmetohen online ju ndihmoj un per kete pjes...
  Trasmetimet nuk do jen gjat gjith kohes por vetem kur ka nd1 ndeshje te fort :)

 5. #5
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Quote Originally Posted by b4ckd00r View Post
  Lini koment nese jeni te interesuar,per cmimin dhe fitimet flasim n PM :)
  1)sa do te paguash tek faqja e X ose Y?

  2)sa mendon ti, te jete fitimi? sepse duhet nje pjesmarrje shume e madhe qe te .................

 6. #6

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  Atehere ty te duhet nje aparat me linux me nje abonim ku direkt nga ai mund te besh streaming por vetem nje kanal, nese do besh 3 kanale te duhen 3 aparate me abonim, por besoj qe nje aparat dm500 te mbaron pune per momentin.
  E di cfare me duhet ama nuk e kam 1 DM tani per tani...

 7. #7

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Quote Originally Posted by OVES12 View Post
  1)sa do te paguash tek faqja e X ose Y?

  2)sa mendon ti, te jete fitimi? sepse duhet nje pjesmarrje shume e madhe qe te .................
  Pagesa vete diku te 100-150E ne muaj

 8. #8
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Quote Originally Posted by b4ckd00r View Post
  E di cfare me duhet ama nuk e kam 1 DM tani per tani...
  po shum mire atehere qe e ditke se cfare te duhet, e paske te zgjidhur problemin. Dreambox 500s ose 800hd ose sunray shesin plot tek tema e tregut shes blej etj kontakto me ndonjerin..

 9. #9

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  po shum mire atehere qe e ditke se cfare te duhet, e paske te zgjidhur problemin. Dreambox 500s ose 800hd ose sunray shesin plot tek tema e tregut shes blej etj kontakto me ndonjerin..
  Sa shkon abonimi full 1 vjecar ??

 10. #10

  Re: Trasmetime LIVE [ LiveStream ]

  Me duke 280 mije,po te kujtuj qe karta dga punon vetem me aparatin e vet "pering" DM me cccam ta jap une ndoshta per prove ose po pate sukses me klering ti me bej dhe mua nje kanal free.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 24-07-2012, 16:07:54
 2. ARTE to launch internet livestream
  By OnePiece in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 04-01-2012, 15:33:28
 3. New Live Sport Events ( all sports - live now - upcoming )
  By mido_bashamoot in forum Live Sports Schedules
  Replies: 0
  Last Post: 31-05-2011, 13:53:03
 4. Eredivisie Live met live schakelkanaal voor voetbalfans
  By tokoroko in forum Het Laatste Satelliet TV Nieuws
  Replies: 0
  Last Post: 15-04-2010, 14:32:40
 5. Copenhagen 24/7: interactive TV livestream launched
  By sofien72tu in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 21-11-2009, 11:44:57

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •