Digi TV Film: Program TV: 02-09-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16)
08:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
09:05 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
10:00 Domnii prefera proastele
sezonul 2, episodul 29
11:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
12:00 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20
13:00 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
14:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16
15:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
16:00 Merlin
sezonul 1, episodul 13
17:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
18:05 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 16
19:00 Jordan
sezonul 2, episodul 17
20:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 9
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sezonul 2, episodul 6)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
23:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
00:00 Hawthorne
sezonul 2, episodul 6
01:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
02:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
02:45 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20

Cinemax

06:10 Oglinda neagra -
Imnul national(15) (engl., 2011, s)
07:00 Distractie cu Dick si Jane
(12) (sua, 1977, com.)
08:35 Lumea jucariilor(12)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
08:50 A treia stea(12)
(engl., 2010, drama)
10:20 Appassionata(12)
(ger., 2008, f. de scurt m.)
10:40 in jurul unui munte mic(12)
(fra.-it., 2009, dr. romantic.)
12:10 Oglinda neagra -
Concursul(15) (engl., 2012, s)
13:15 Oglinda neagra -
Istoria ta(15) (engl., 2012, s)
14:10 Un drum nou(12)
(fra., 2009, drama)
16:00 Farinelli(15)
(fra.-it.-belg., 1994, dram. Bio.)
17:50 Distractie cu Dick si Jane(12)
(sua, 1977, com.)
19:25 A treia stea(12)
(engl., 2010, drama)
21:00 Am ceva sa-ti spun(12)
(fra., 2009, drama)
22:40 Blue Valentine(15)
(sua, 2010, dr. romantic.)
00:30 Hanna(15)
(sua-engl.-ger., 2011, thrill.)
02:20 Siberia(15)
(hol., 1998, drama)
03:50 Prada usoara 3(18)
(nor., 2010, horror
05:25 Cei mai buni regizori
de la Hollywood(12) (sua, 2009, s)
05:55 Treme(15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 9)

Digi Film

06:45 In valea terebintilor
IN THE VALLEY OF ELAH Drama/12/2007
08:50 Nacho Libre
NACHO LIBRE Comedie /12/2006
10:25 Arthur 3: Razboiul celor doua lumi
Arthur 3: The War of Two Worlds Animatie/AP
12:10 Cum sa ramai fara prieteni
HOW TO LOSE FRIENDS AND ALIENATE PEOPLE
14:05 48 de ore
48 HRS. Actiune /12/ 1982
15:45 Avocatul
A CIVIL ACTION Drama /12/ 1998
17:40 Legenda reginei Suriyothai
The LEGEND OF SURIYOTHAI /Drama /12/2001
21:35 Tinta legitima
FAIR GAME Thriller/12/2010
23:30 Macete
Machete Actiune/ 15/ 2010
01:20 Inregistrare
REC Thriller /15 /2007
02:45 Tinta legitima
FAIR GAME Thriller/12/2010
04:35 Macete
Machete Actiune/ 15/ 2010

HBO

06:00 Notting Hill(12)
(engl.-sua, 1999, com. rom.)
08:00 Jocul se schimba(15)
(sua, 2012, dram. Bio.)
10:00 strumfii
(sua-belg., 2011, f. anim.)
11:45 Justin Bieber:
Never Say Never (sua, 2011, f. doc.)
13:30 Nevasta de imprumut(12)
(sua, 2011, com. rom.)
15:25 Cronicile din Narnia:
Calatorie pe mare cu Zori-de-Zi(12)
17:15 strumfii
(Subtitrat) (sua-belg., 2011, f. anim.)
19:00 Redactia
(12) (sua, 2012, s, ep 10)
20:00 Larry Crowne(12)
(sua, 2011, com. rom.)
21:40 Inamicii publici(15)
(sua, 2009, polit.)
23:55 Orasul magic(18)
(sua, 2012, s, ep 3)
00:50 Asasinul din mine(18)
(sua, 2010, polit.)
02:35 Misterul gemenilor(18)
(sua, 2009, horror)
04:00 Maini ucigase(18)
(sua, 1999, comedie-horror)
05:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin, sez 4, ep 3

National Geographic

07:00 Misterele Bibliei (s. doc.)
- Manuscrisele de la Marea Moarta
08:00 Sumatra: Ultimii tigri (doc.)
09:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Jungla urbana
10:00 Megauzine
(s. doc.) - Mini Megauzine
11:00 Megauzine (s. doc.) - BMW X3
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Jake, Scout, Gorby si Mongo
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Delta si Dong-Dong
14:00 Monstrul din Amazon (doc.)
15:00 La pescuit de ton
16:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
17:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
18:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Penitenciarul Riverfront
19:00 Evadarea
20:00 Evadarea
21:00 Evadarea
22:00 La pescuit de ton
23:00 Penitenciar Rusia (s. doc.)
00:00 Evadarea
01:00 La pescuit de ton
02:00 Penitenciar Rusia (s. doc.)
03:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
04:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008,s.doc.)
05:00 Reciclarea uriasilor
(doc.)-Penitenciarul Riverfront

ProCinema

08:15 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 3)
09:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
10:00 soricelul familiei
(sua, 2003, s. anim., ep 1)
10:30 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 3, ep 18) (reluare)
11:00 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 3, ep 19)
11:30 Pro Motor (2007, emis. sport)
12:00 Lumea Pro Cinema
12:30 Zoom in 10 (divertisment)
12:45 Dansez pentru tine
- sez zece (2010, emis. concurs)
17:00 intalnirea(AP)
(rom., 1982, actiune) (reluare)
19:00 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 3, ep 20)
19:30 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 3, ep 21)
20:00 Zile fierbinti(AP)
(rom., 1976, actiune)
22:00 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 1)
22:30 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 2)
23:00 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 3)
23:30 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 4)
00:00 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 4)
00:45 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 1) (reluare)
01:10 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 2) (reluare)
01:40 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 3) (reluare)
02:05 Anturaj(15)
(sua, 2004, s, sez 4, ep 4) (reluare)
02:30 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 4)
03:15 Lumea Pro Cinema (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis