Results 1 to 3 of 3

Thread: Homecast s 3000 ci

 1. #1

  Homecast s 3000 ci

  Pershendetje djema. kam nje aparat Homecast s 3000 ci cfare emu disponon ky aparat ose me thjesht cfare paketa mund te hap me emu dhe ku mund ta gjej softwarin

 2. #2
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: Homecast s 3000 ci

  Quote Originally Posted by olsian View Post
  Pershendetje djema. kam nje aparat Homecast s 3000 ci cfare emu disponon ky aparat ose me thjesht cfare paketa mund te hap me emu dhe ku mund ta gjej softwarin
  Homecast s 3000 ci kam vetem kete soft.ndesa per Homecast s 3000 cicr etj,,, ka softe me shumice

 3. #3

  Re: Homecast s 3000 ci

  dump homecast albadr 01

Similar Threads

 1. Homecast
  By Andrushenka in forum Receiver-Ecke
  Replies: 13
  Last Post: 24-06-2011, 10:05:04
 2. Homecast HS 5101 CI
  By koelle in forum Homecast
  Replies: 1
  Last Post: 11-03-2009, 08:59:43
 3. Homecast S5000ci
  By Diddel in forum Homecast
  Replies: 1
  Last Post: 24-11-2007, 06:17:48
 4. homecast 200CR
  By fik in forum Homecast
  Replies: 1
  Last Post: 23-08-2006, 11:23:34
 5. decoder homecast eM 200
  By jiblia650 in forum Italian / Italiano
  Replies: 1
  Last Post: 28-04-2006, 10:47:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •