Digi TV Film: Program TV: 15-09-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16)
08:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
09:05 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
10:00 Domnii prefera proastele
sezonul 2, episodul 29
11:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
12:00 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20
13:00 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
14:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16
15:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
16:00 Merlin
sezonul 1, episodul 13
17:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
18:05 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 16
19:00 Jordan
sezonul 2, episodul 17
20:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 9
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sezonul 2, episodul 6)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
23:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
00:00 Hawthorne
sezonul 2, episodul 6
01:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
02:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
02:45 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20

Cinemax

07:00 Taina inimii mele(12)
(spa., 1995, drama)
08:45 Potopul(12) (isr., 2011, drama)
10:30 Misiunea(12) (sua, 2009, drama)
12:25 intalnire cu Joe Black(12)
(sua, 1998, dr. romantic.)
15:20 Solistul(12)
(sua-engl., 2008, dram. Bio.)
17:20 Taina inimii mele(12)
(spa., 1995, drama)
19:05 Misiunea(12) (sua, 2009, drama)
21:00 Terri(12) (sua, 2011, com.)
22:50 Pantecul mamei(15)
(ger.-ung.-fra., 2010, drama)
00:40 Preotul(18) (sua, 2011, horror)
02:05 in locul ei(18)
( aus., 2009, thrill.)
03:55 Jack se indragosteste(15)
(sua, 2010, com. rom.)
05:30 Dragoste subacvatica(18)
(jap.-ger., 2011, dr. muz.)

Digi Film

06:25 Magnolia
MAGNOLIA - Drama/12/1999
09:30 Blestemul iepurelui rau
WALLACE & GROMIT: THE CURSE OF THE WERE-RABBIT
10:55 Cum sa fii adult
PAPER MAN - Comedie/12/2009
12:50 Ispasire
ATONEMENT - Drama/12/2007
14:55 Al naibii tratament!
ANGER MANAGEMENT - Comedie/12/2003
16:45 Citeste si arde
BURN AFTER READING - Comedie/12/2008
18:20 Phoebe in tara Minunilor
PHOEBE IN WONDERLAND - Drama/12/2008
20:00 Cat imi dai ca sa impusc din nou?
The WHOLE TEN YARDS - Comedie/12/2004
21:40 Razboinicul
WARRIOR - Actiune/12/2011
00:05 Munchen
MUNICH - Drama/15/2005
02:45 Exilul
The BANISHMENT - Drama/12/2007
05:20 Cum sa fii adult
PAPER MAN - Comedie/12/2009

HBO

06:00 Tony Curtis
- Drumul spre celebritate(12)
07:40 Un ginere de imprumut(12)
(sua, 1993, com.)
09:15 Lupul(12)
(sue.-fin.-nor., 2008, drama)
10:50 Intrusul(12)
(sua, 1999, drama)
13:25 Fata de la cabana(12)
(engl.-ger.-a., 2011, com. rom.)
15:05 Mamici pentru Marte
(Subtitrat) (sua, 2011, f. anim.)
16:35 Nevasta de imprumut(12)
(sua, 2011, com. rom.)
18:30 Oare cum o reusi?(12)
(sua, 2011, com.)
20:00 Vicepresedinta(12)
(sua, 2012, s. com., ep 5) - Porecle
20:30 Transfer de identitate(12)
(sua-fra., 2011, thrill.)
22:00 Bucky Larson:
Nascut pentru a fi vedeta(18)
23:35 Toata lumea din familia noastra
(15) (rom.-hol., 2012, drama)
01:10 Misterul gemenilor(18)
(sua, 2009, horror)
02:35 Poate(18) (fra., 1999, drama)
04:25 Bucky Larson:
Nascut pentru a fi vedeta(18)

National Geographic

06:00 Femeia care n-a fost acolo
07:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sabia din piatra
08:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Ruby, Rana, Boomer si Josh
09:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Harry, Brooks, Sueki si Coach
10:00 Indestructibilii - Atacat de lei
11:00 Indestructibilii
- Accident de bicicleta
12:00 Printre stele (f. doc.)
14:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s. reality show) - Piraiba
15:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Kamceatka
16:00 Cuirasatul Graf Spee
(engl., 2011, f. doc.)
17:00 Personaje ale nazismului
18:00 Personaje ale nazismului
19:00 Personaje ale nazismului
20:00 Personaje ale nazismului
21:00 Cine a scufundat Bismarck?
(engl., 2010, f. doc.)
22:00 U-745
23:00 La pescuit de ton
(sua, 2012, reality show)
00:00 Martor
01:00 Cine a scufundat Bismarck?
(engl., 2010, f. doc.)
02:00 U-745
03:00 La pescuit de ton
(sua, 2012, reality show)
04:00 Martor
05:00 Martor

ProCinema

09:15 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
10:15 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
11:30 Omul-Paianjen
(sua-can., 2003, s. anim., ep 8) (reluare)
12:00 Omul-Paianjen
(sua-can., 2003, s. anim., ep 9) (reluare)
12:30 Omul-Paianjen
12:45 Lumea Pro Cinema (reluare)
13:15 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 12)
14:00 Casa de sticla(AP)
14:30 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 4, ep 19) (reluare)
15:00 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 4, ep 20)
15:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
16:30 Eu, tu si Ovidiu(AP)
(rom., 1977, com.) (reluare)
19:00 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 4, ep 21)
19:30 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 4, ep 22)
20:00 Ultima noapte de dragoste
(AP) (rom., 1979, drama)
22:15 Arsenic si dantela veche
(AP) (sua, 1944, com., a-n)
00:45 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 13)
01:30 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 4, ep 21) (reluare)
02:00 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 4, ep 22) (reluare)
02:30 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 13)
03:00 Lumea Pro Cinema (reluare)

elvis