Results 1 to 3 of 3

Thread: Digitalb Kaon HD

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  15-09-2012
  Posts
  13
  Uploads
  0

  Digitalb Kaon HD

  Kam nje aparat Kaon Hd dhe desha te di a esht e mundur te instalosh cccam ne kete lloj aparati, ose ndonje metod tjeter per ta perdorur per cardshar....

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  13-02-2010
  Posts
  435
  Uploads
  8

  Re: Digitalb Kaon HD

  As qe behet fjale,eshte per ne plehra ky lloj aparati,punon vetem me karten e DGA NDONJEHERE

 3. #3
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Re: Digitalb Kaon HD

  eshte nje teme e hapur per kaon hd digitalb
  tema mbyllet

Similar Threads

 1. New KAON HD by Digitalb - Firm - files - mods - zhbllokim etj.
  By alkimisti in forum Albanian / Shqip
  Replies: 694
  Last Post: 06-03-2017, 00:13:37
 2. Replies: 1
  Last Post: 23-01-2011, 09:50:22
 3. Info Shes Dreambox - Ndrroj me Kaon HD Digitalb
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 23
  Last Post: 28-11-2009, 01:22:30
 4. Question kaon ksc 570 dead.kaon morto.aiuto
  By riky222000 in forum Kaon
  Replies: 2
  Last Post: 04-01-2009, 19:13:04
 5. Replies: 1
  Last Post: 06-05-2006, 11:48:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •