Digi TV Film: Program TV: 23-09-2012.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 4, ep 8)
07:55 Lumea disparuta(AP)
08:50 Vaporul(AP)
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 11)
10:20 Finaluri fericite(AP)
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 6)
10:50 Merlin
(engl., 2008, s, sez 4, ep 8)
11:45 Stapanul fiarelor(AP)
(sua-can., 1999, s, sez 3, ep 2)
12:40 Lumea disparuta(AP)
13:35 Vanatorii de comori(AP)
14:35 Mesaje de dincolo(AP)
(sua, 2005, s, sez 1, ep 18)
15:35 Justitie militara(AP)
(ger.-sua, 1995, s. politist, sez 1, ep 3)
16:35 Justitie militara(AP)
(ger.-sua, 1995, s. politist, sez 1, ep 4)
17:40 Vrajitoarele din Oz(AP)
(sua, 2011, f. s. avent., sez 1, ep 2)
19:20 Vaporul(AP)
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 12)
21:00 NCIS: Los Angeles(12
) (sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 18)
22:00 Impactul(12)
(ger.-sua-can., 2008, mini-s., ep 2)
23:55 Vaporul(AP)
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 12)
01:30 NCIS: Los Angeles(12)
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 18)
02:20 Vrajitoarele din Oz(AP)
(sua, 2011, f. s. avent., sez 1, ep 2)
03:55 Promo
07:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16)
08:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
09:05 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
10:00 Domnii prefera proastele
sezonul 2, episodul 29
11:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
12:00 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20
13:00 Cabinet de avocatura
sezonul 7, episodul 16
14:00 Jordan
sezonul 2, episodul 16
15:00 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 15
16:00 Merlin
sezonul 1, episodul 13
17:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 8
18:05 Mesaje de dincolo
sezonul 1, episodul 16
19:00 Jordan
sezonul 2, episodul 17
20:00 Justitie militara
sezonul 1, episodul 9
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sezonul 2, episodul 6)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
23:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
00:00 Hawthorne
sezonul 2, episodul 6
01:00 CSI: New York - Criminalistii
sezonul 8, episodul 1
02:00 Disparitia
sezonul 1, episodul 6
02:45 Viitorul incepe azi
sezonul 3, episodul 20

Cinemax

07:00 Juli si Bryce(12)
(sua, 2010, dr. romantic.)
08:35 Micul Fauss si Marele Halsy
(12) (sua, 1970, drama)
10:20 intr-o zi cu soare(12)
(sua, 1970, com. muz.)
12:30 Circul ororilor:
asistentul vampirului(12)
14:20 Furios si iute(12)
(sua-ger., 2001, actiune)
16:05 Lumea pierduta(12)
(sua, 2009, avent. SF)
17:50 Juli si Bryce(12)
(sua, 2010, dr. romantic.)
19:20 Micul Fauss si Marele Halsy
(12) (sua, 1970, drama)
21:00 Viitorul(12)
(ger.-sua, 2011, drama)
22:30 Sa nu-ti fie teama de intuneric
(15) (sua- aus.-mex., 2011, horror)
00:10 Twin Peaks
Ultimele 7 zile din viata Laurei Palmer(15)
02:25 Clinica(18)
( aus., 2010, horror)
04:00 Asii din maneca 2: Balul asasinilor
(18) (sua, 2010, act. com.)
05:30 Stupoare(15) (sua, 1968, com.)
07:00 Dragostea unui presedinte american
(12) (sua, 1995, com. rom.)
08:55 Coraline
(sua, 2009, f. anim.)
10:35 Bob Roberts(12)
(sua, 1992, com.)
12:20 Ultimul metrou
(12) (fra., 1980, drama)
14:30 Ce faci in caz de incendiu?
(12) (sua-ger., 2001, com.)
16:10 Petrecerea din gradina(12)
(hol., 2010, drama)
17:25 Dragostea unui presedinte
american(12) (sua, 1995, com. rom.)
19:20 Coraline
(sua, 2009, f. anim.)
21:00 Circul ororilor: asistentul
vampirului(12) (sua, 2009, avent.)
22:45 Furios si iute(12)
(sua-ger., 2001, actiune)
00:30 Tipi simpatici(15)
(sua, 2009, com.)
02:50 Dormitoare(15)
(sua, 2010, drama)
04:15 Tortura(18)
(sua-can., 2010, horror)
05:35 Duba groazei(18)
(sua, 2012, horror)

Digi Film

06:55 Baieti rai
BAD BOYS- Actiune/ 12/ 1995
08:55 Gasca Rugrat in vacanta
RUGRATS GO WILD- Animatie/ AP/ 2003
10:20 Teleportati in adolescenta
HOT TUB TIME MACHINE- Comedie/ 12/ 2010
12:00 Eroi de sacrificiu
The EXPENDABLES- Actiune/ 12/ 2010
13:45 Peter Pan
PETER PAN- Aventuri/ 12/ 2003
15:45 Baieti rai 2
BAD BOYS II- Actiune/ 12/ 2003
18:15 Eu cu cine ma marit?
The WEDDING PLANNER- Comedie/ 12/ 2001
20:00 Solomon Kane
SOLOMON KANE- Actiune/ 12/ 2009
21:50 Martor si acuzator
THE WHISTLEBLOWER- Thriller/ 15/ 2010
23:50 Stone
STONE- Thriller/ 15/ 2010
01:40 Solomon Kane
SOLOMON KANE- Actiune/ 12/ 2009
03:30 Martor si acuzator
THE WHISTLEBLOWER- Thriller/ 15/ 2010
05:30 Stone
STONE- Thriller/ 15/ 2010
07:25 Godzilla
GODZILLA- Actiune/ 12/ 1998
09:50 Grajdul vesel
BARNYARD- Animatie/ AP/ 2006
11:25 La limita extrema
POINT BREAK, Actiune/12/1991
13:35 Masca lui Zorro
The MASK OF ZORRO- Aventuri/ 12/ 1998
16:00 Baieti rai
BAD BOYS- Actiune/ 12/ 1995
18:05 Ultima vacanta
LAST HOLIDAY- Comedie/ 12/ 2006
20:00 Eroi de sacrificiu
The EXPENDABLES- Actiune/ 12/ 2010
21:45 Teleportati in adolescenta
HOT TUB TIME MACHINE- Comedie/ 12/ 2010
23:25 Playboy de L.A.
SPREAD- Comedie/ 15/ 2009
01:05 Masca lui Zorro
The MASK OF ZORRO- Aventuri/ 12/ 1998
03:30 Ultima vacanta
LAST HOLIDAY- Comedie/ 12/ 2006
05:20 Playboy de L.A.
SPREAD- Comedie/ 15/ 2009

HBO

06:00 Agatha(12) (engl., 1979, drama)
07:40 Producatorul(12)
(sua, 2011, f. doc.)
09:05 De neoprit(12)
(sua, 2010, actiune)
10:45 Rio
(braz.-can.-sua, 2011, f. anim.)
12:20 Liga feminina de baseball(12)
(sua, 1992, com.)
14:25 Puterea credintei(12)
(sua, 2010, drama)
16:05 Duplicitate(12)
(sua, 2009, thrill.)
18:10 Cei trei muschetari(12)
(fra.-sua-engl., 2011, avent.)
20:00 sefi de cosmar(15) (sua, 2011, com.)
21:40 127 de ore(15)
(sua-engl., 2010, dram. Bio.)
23:15 Imperiul din Atlantic City(15)
(sua, 2009, s, sez 2, ep 1)
00:10 Orasul magic(18)
(sua, 2012, s, ep 6)
01:05 sefi de cosmar(15)
(sua, 2011, com.)
02:40 Jaful(15)
(rom., 2011, f. de scurt m.)
03:00 A 64-a editie a premiilor Emmy
06:00 Terenul de baseball(12)
(sua, 1989, drama)
07:45 Cafeaua fierbinte(12)
(sua, 2011, f. doc.)
09:10 Antrenorul(12)
(sua, 2010, com. rom.)
10:40 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
11:10 Englezul care a urcat o colina,
dar a coborat un munte(12)
12:45 O singura zi(12)
(sua, 2011, dr. romantic.)
14:30 Victor(12) (fra., 2009, com.)
16:05 strumfii (Subtitrat)
(sua-belg., 2011, f. anim.)
17:50 X-Men: Cei dintai(12)
(sua, 2011, f. SF)
20:00 Vicepresedinta(12)
(sua, 2012,s.com., ep 6)-Baseball
20:30 Colega de camera(15)
(sua, 2011, thrill.)
22:00 Ritualul(15)
(sua, 2011, thrill.)
23:50 Furios si Iute 4:
Piese originale(15) (sua, 2009, actiune)
01:35 Viespea verde(15)
(sua, 2011, actiune)
03:35 Ritualul(15) (sua, 2011, thrill.)
05:25 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Dezastre in aer
(f.s.doc.)-West Caribbean Airways 708
07:00 Armata germana a lui Churchill
(f. doc.)
08:00 Nordul salbatic (f.s.doc.)-Furia
09:00 Amazon (f.s.doc.)-Foarte salbatic
10:00 Tezaurul din Staffordshire
11:00 Nava-fantoma: Reconstituirea
(f. doc.)
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Ruby si Jinx
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Beaglemania
14:00 Ultimii lei (sua, 2011, doc.)
16:00 Costa Concordia (f. doc.)
17:00 Martor - Japonia in dezastru
18:00 Femei in sclavie
19:00 Call-girl USA (sua, 2012, f. doc.)
20:00 Conspiratii istorice
(f.s.doc.)-Romanovii
21:00 Istorii secrete
Disparuti din Alcatraz
22:00 La pescuit de ton
(sua, 2012, reality show)-Lacomi si gelosi
23:00 2012: Profetia Maya
(engl., 2009, doc.)
00:00 Istorii secrete
Disparuti din Alcatraz
01:00 La pescuit de ton
(sua, 2012, reality show)-Lacomi si gelosi
02:00 2012: Profetia Maya
(engl., 2009, doc.)
03:00 Costa Concordia (f. doc.)

04:00 Martor
Japonia in dezastru
05:00 Femei in sclavie
06:00 Cine a scufundat Bismarck?
(engl., 2010, f. doc.)
07:00 Nazistii: Misterul gemenilor
(f. doc.)
08:00 Cesar si cainii (s. doc.)
-Shep, Sasha, Jake si King
09:00 Cesar si cainii (s. doc.)-
Maya, Churchill, Bubba si Garrett
10:00 Reciclarea uriasilor
(doc.)-Avionul Phantom
11:00 Reciclarea uriasilor (doc.)-Viteza
12:00 Bob Ballard - Focul creatiei
13:00 Bob Ballard - inapoi pe Titanic
14:00 Ultima leoaica (f. doc.)
15:00 Paralei (f. doc.)
16:00 Comando (f. doc.)
17:00 Blestemul lui Tutankhamon
(f. doc.)
18:00 The World Heritage Special
sponsorizat de Panasonic
19:00 Dezastre in aer
(f.s.doc.)-TAM Airlines 3054
20:00 Dezastre in aer
(f.s.doc.)-West Caribbean Airways 708
21:00 Pachebotul Lusitania
O noua expeditie
23:00 La pescuit de ton
(sua, 2012, reality show)-Marimea conteaza
00:00 Pregatiri pentru Sfarsit
01:00 Pachebotul Lusitania
O noua expeditie
03:00 La pescuit de ton
(sua, 2012, reality show)-Marimea conteaza
04:00 Pregatiri pentru Sfarsit
05:00 Dezastre in aer
(f.s.doc.)-TAM Airlines 3054

ProCinema

08:00 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 20) (reluare)
08:45 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 11) (reluare)
09:15 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 12) (reluare)
09:45 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
11:00 Secretele familiei Sambata
(sua, 2008, s. anim., ep 5)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 13)
13:00 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 14)
13:30 Pro Motor (2007, emis. sport)
14:00 Lumea Pro Cinema
14:30 Zoom in 10 (divertisment)
14:45 Viraj periculos(AP)
(rom., 1983, actiune) (reluare)
16:45 Lectiile(AP)
(sua, 1988, drama) (reluare)
19:00 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 13)
19:30 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 14)
20:00 Maria si Mirabela in Tranzistoria
(12) (rom., 1989, f. de fam.)
21:30 Cu sange rece(12)
(sua, 2003, s. politist, sez 6, ep 7)
22:30 Cu sange rece(12)
(sua, 2003, s. politist, sez 6, ep 8)
23:30 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 21)
00:30 Cu sange rece(12)
(sua, 2003, s. politist, sez 6, ep 7)
01:30 Cu sange rece(12)
(sua, 2003, s. politist, sez 6, ep 8)
02:15 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 21) (reluare)
03:00 Lumea Pro Cinema (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)
08:15 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 9) (reluare)
08:45 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 10) (reluare)
09:15 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
10:30 Secretele familiei Sambata
(sua, 2008, s. anim., ep 4)
11:00 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 11)
11:30 Doua acorduri(AP)
(ceh., 2008, s, ep 12)
12:00 Descopera Romania (2004)
12:30 Festivalul filmelor de scurt metraj
Future Shorts
14:45 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 9) (reluare)
15:15 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 10) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
16:45 Capcana mercenarilor(AP)
(rom., 1980, avent.)
19:00 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 11)
19:30 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 12)
20:00 Viraj periculos(AP)
(rom., 1983, actiune)
22:00 Lectiile(AP)
(sua, 1988, drama)
00:15 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 20)
01:15 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 11) (reluare)
01:40 Poza la minut(AP)
(sua, 1997, s, sez 5, ep 12) (reluare)
02:00 Casa de sticla(AP)
(bulg., 2010, s. drama, ep 20) (reluare)
02:45 Lumea Pro Cinema (reluare)

elvis