Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihme

 1. #1
  New Member
  Join Date
  24-09-2012
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Ndihme

  ju lutem dua ndihme, nje shok i imi me dhuroi nje Dreambox dm500, aparati eshte i ri akull.
  do te kisha shume deshire qe te programoja per te shikuar sky dhe tringun. nese dikush mund te me ndihmoje
  me nje guide step by step se cfare duhet te bej do ti isha shume mirenjohes.

  ps:nese dikush ka dyqan (ne Tirane) qe merret me kete pune une jam gati te paguaj per programimin

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Ndihme

  Lexo rregulloren me pare pastaj bej nje pershendetje tek pershendetje te antareve te ri, me pas hidhi nje sy temes se manualeve dhe nisja punes. Kur te ngecesh na pyet ne temen e caktuar qe eshte per dreambox pa pasur nevoje te hapesh te re.
  Tema mbyllet!

Similar Threads

 1. Pak ndihmĖ
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 09-12-2009, 14:57:34
 2. ndihme
  By ahmeti in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 24-12-2008, 23:16:21
 3. Ndihme!!!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 03-12-2008, 22:21:18
 4. Question Ndihme
  By tironci in forum Albanian / Shqip
  Replies: 9
  Last Post: 01-11-2008, 19:32:48
 5. ndihme
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 01-11-2008, 18:58:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •