Results 1 to 2 of 2

Thread: dihme per tringa

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2012
  Posts
  432
  Uploads
  2

  dihme per tringa

  Pershendetje antar munsisht nji dihem per tringa e kam image DM500s_Gemini_4.70_GSF.por nuk po di cilin cccam me istalue per tringa .tung klm

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: dihme per tringa

  Ke nje teme per dreambox dhe per tring dhe ske pse hap nje te re, shko atje dhe bej pyetje per aparatin qe ke problem.
  Tema mbyllet.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •