Results 1 to 4 of 4

Thread: Exp natyra

 1. #1
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,171
  Uploads
  87

  Exp natyra

  Kanali EXP natyra i Digitalb mua me del i hapur, por pa ze, jam duke perdorur Sunray SR4, po cuditem me kete fenomen, kjo po me ndodh vetem mua, apo e ka lene Digitalbi vete te hapur por pa ze??????????????, kaloni mire!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. #2
  Banned
  Join Date
  16-03-2009
  Location
  Vlore
  Posts
  661
  Uploads
  0

  Re: Exp natyra

  Quote Originally Posted by search37 View Post
  Kanali EXP natyra i Digitalb mua me del i hapur, por pa ze, jam duke perdorur Sunray SR4, po cuditem me kete fenomen, kjo po me ndodh vetem mua, apo e ka lene Digitalbi vete te hapur por pa ze??????????????, kaloni mire!!!!!!!!!!!!!!!!
  e njejt dhe te mua ,as ne audio anglisht nuk ka ze

 3. #3
  Senior Member QIRI's Avatar
  Join Date
  21-07-2011
  Location
  elbasan-albania
  Posts
  260
  Uploads
  26

  Re: Exp natyra

  Quote Originally Posted by balili View Post
  e njejt dhe te mua ,as ne audio anglisht nuk ka ze

  ne skybox f3 cdo gje ne rregull

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Exp natyra

  Quote Originally Posted by balili View Post
  e njejt dhe te mua ,as ne audio anglisht nuk ka ze
  Nuk eshte problemi i dekoderit po eshte digitalbi figura eshte falas ndersa zeri eshte i koduar se e provova ne dekoder digitalbi e natyra ishte me ze. Kanali eshte ne paring kshu prandaj del pa ze.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •