Results 1 to 4 of 4

Thread: Frekuenca DGA tokesor HD?

 1. #1
  Senior Member jani_sat's Avatar
  Join Date
  16-12-2009
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Frekuenca DGA tokesor HD?

  i di njeri frekuencat e digitalbit tokesor per kanalet hd?
  kam nje sunray dhe nuk i fut ne kerkim automatik

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: Frekuenca DGA tokesor HD?

  Per te kapur ato frekuenca duhet tuner dvb-t2, aparati qe ke ti e ka dvb-t, shendet.

 3. #3
  Senior Member M-P's Avatar
  Join Date
  25-12-2010
  Location
  München
  Posts
  569
  Uploads
  5

  Re: Frekuenca DGA tokesor HD?

  Quote Originally Posted by gangoja View Post
  Per te kapur ato frekuenca duhet tuner dvb-t2, aparati qe ke ti e ka dvb-t, shendet.
  ketu thuhet dvb-t2
  sunray 4 800 hd se sr4 Triple tuner dvb t2


 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Frekuenca DGA tokesor HD?

  komunikoni ne mp ose me email per teknologjine tokesore, ketu nuk lejohet te perzihet me satelitoren.
  mbyllet

Similar Threads

 1. Frekuencat e Digitalb HD ne tokesor?
  By albsky in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-02-2012, 11:18:27
 2. frekuenca
  By DOREL META in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 28-03-2011, 23:14:39
 3. Teleclub (Swiss cable) frekuenca??
  By demoned in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 09-04-2010, 15:13:31
 4. ndihme me duhen disa frekuenca
  By vorribomsi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-12-2009, 15:00:07
 5. Dy frekuenca tek AB3 5W
  By SkinArt in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-05-2009, 19:14:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •