Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: обменям cacheex3

Senior Member
    Uploads
    0

обменям cacheex3

сървъра ми е дебиян само за кеш с оскам 7490 който желае да ми пусне активна линия с casheex3

благодаря поздрави

Senior Member njor's Avatar
    Uploads
    0

Re: обменям cacheex3

Не си коректен сори.

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    112

Пиши защо според теб е така, но ако има полемика между вас моля да я прехвърлите на лични.

От 2 дена разменям с него сървара му е стабилен, кеша му не е много, но е начинаещ, ако сериозен ще го увеличи.

Преди време правихме опити за размяна, но човека неможеше да си настрои нещата, сега гледам са добре.

Просто незнае как да си настрои сървърът,трябва да има приемник и компа един до друг ,пускаш линия от компа към приемника и тестваш!

Uploads
    112

В момента това е от него, изглежда е успял да го настрои:

Client tok82 109.х.х.х 121110645738434354X REVERSE CACHE PUSH 0 25481 0 0 6

Contributing Member
    Uploads
    278

g_f_g

Просто незнае как да си настрои сървърът,трябва да има приемник и компа един до друг ,пускаш линия от компа към приемника и тестваш!

с риск да те засегна, до вчера беше с много ??????? и !!!!!!!!!!! в главата. сега почна и акъл да даваш. нестига че кешX тепърва прохожда ми имате и претенций. извинявайте колеги но нещата няма да се получат така. моето мнение да се даде шанс на човека, ако има някакви проблеми за изглаждане в настройките, е ми кажете му как да стане. като не поема тогава аут и не се занимавате с него.

Uploads
    112

Колега на всеки който е питал, във форума е отговорено (за справка темите за cacheex=3), това важи и колегата tok82. Тук пиша от името на всички които участваме дейно във форума, ти също си един от нас. Проблемът е че повечето, колеги които пробват нещо, разчитат да им го направим от - до без да вложат почти нищо от своя страна. Относно шанса съм съгласен така е, но и другата максима е валидна, че човек се учи докато е жив.

Ако се обясни добре и човек възприеме съвсем малко усилие трябва всичко да тръгне от раз, докато ако само разчиташ на другите, тогава шанса за това клони към 0. Питаш пробваш, ако не вървят нещата, споделяш конкретно кое не е добре (с логове снимки и др помощни средства), така стъпка по стъпка и успеха е на лице.
    В момента колегата ток е подкарал нещата, ако искате разменете с него и преценете, аз поне съм направил така. В момента разменям с него с договорка че ще увеличи размера на кеша си в близко бъдеще, поради лимитираните ми ресурси.

Аз предлагам на всички от вас, да се впрегнем здраво в този тип размяна, защото ако се приеме добре сами ще се убедите в приемуществата и. За жалост в момента не мога да допренеса много от моя сървар, защото съм на границата на хардуера си, но съм в процес на оптимизиране и ще мога да добавям и потребители с по малък кеш, не както сега с такъв над или около 1000.

Contributing Member
    Uploads
    278

напълно съгласен

Senior Member
    Uploads
    0

благодаря колеги за подкрепата които иска да размени да заповяда няма да се сърдите тепърва започвам а ако хардуера ми не издържи мога да го подменя с по мощен имам възможност старая се към най доброто

Senior Member njor's Avatar
    Uploads
    0

Ток,не се сърди но с теб веднъж разменяхме линий и не съм доволен.Върза няколко сървъра на една линия и след забележка прекъсна всичко без да се обадиш.

Page 1 of 2 12 LastLast