Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihme reth dreambox 500s clone

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  06-03-2010
  Location
  Pristina
  Posts
  17
  Uploads
  0

  Ndihme reth dreambox 500s clone

  Pershendetje,

  kam nje problem me dreambox 500s clone e kam qe 1 vite nuk kam pas problem, kam nxjerr nga rryma pas vendosa nuk jep fotografi ne tv vetem drita gjelbert rrin ne drembox!
  Kam provuar me Dream Up po asi vendosi cabllin rs dhe rryme vetem tregon:
  6:33:00 PM box type: DM500

  dhe asnje shenje tjeter!

  Nese ka pas dikush ket rast dhe ka regulluar nes mund te me tregon

  Faliminderit

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Ndihme reth dreambox 500s clone

  Pershendetje

  e keni nje teme te hapur per kete dekoder mund te kerkosh ndihme aty,gjithashtu mund te shikosh edhe temen e manualeve

  tema ketu mbyllet

  flm

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 18-10-2011, 08:43:24
 2. Ndihme dreambox 500s
  By gezimi90 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 18-08-2011, 20:34:36
 3. Ndihme Dreambox 500s
  By gezimi90 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 07-12-2010, 14:35:10
 4. Question Clone dreambox 500S
  By apolo6 in forum French / Français
  Replies: 8
  Last Post: 26-02-2009, 00:50:02
 5. Dreambox 500S >>clone box detected...adios
  By tjsmatt in forum French / Français
  Replies: 9
  Last Post: 31-12-2008, 23:12:04

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •