Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Gezuar Kurban Bajramin

 1. #1

  Gezuar Kurban Bajramin

  Te gjitheve gezuar KURBAN BAJRAMIN

 2. #2
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,760
  Uploads
  20

  Re: Gezuar

  Gezuar festen e Kurban Bajramit,gjithe Shqiptareve kudo jane


 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  Gezuar Per Shume Vjet Kurban Bajramin.
  Gezim Paqe dhe Harmoni Pacit ne Familjet Tuaja.

 4. #4
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  Gezuar per shume vjet festen e kurban bajramit te gjithe shqiptareve

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  29-03-2008
  Location
  Neper Bote
  Posts
  139
  Uploads
  1

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  Gezuar festen e kurban bajramit te gjithe shqiptareve

 6. #6
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  Ju uroj Gezuar Kurban Bajramin.
  Fat,Mbaresi,Lumturi dhe Dashuri paqi gjithmon ne familjen tuaj..

 7. #7
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  Me lule ne dore,
  Me respekt shpirteror,
  Me dashuri t'vertete,
  Me shpirt te Sinqert
  Ju uroj Gezuar Kurban Bajramin dhe
  t'gjitha t'mira ne jete

 8. #8
  Senior Member gjilanasi007's Avatar
  Join Date
  05-10-2009
  Location
  dfc DRITA
  Posts
  272
  Uploads
  22

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  Gezuar festen e kurban bajramit te gjithe shqiptareve

 9. #9
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  GEZUAR per shume vjet Kurban Bajramin, mbaresi dhe dashuri harmoni dhe paqe per te gjithe kudo qe jeni

 10. #10
  Patience & Reflection Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  889
  Uploads
  26

  Re: Gezuar Kurban Bajramin

  Gezuar KURBAN BAJRAMIN

  Me falni a di ndonjeri se kur dhe ku behet falja neser te ma dergoje me mp?!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Info Gezuar Fiter Bajramin
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 30
  Last Post: 29-07-2014, 12:45:15
 2. Info Mubarek Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
  By uyducuapo01 in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 2
  Last Post: 16-11-2010, 17:44:52
 3. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
  By ADRESS34 in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 4
  Last Post: 28-11-2009, 12:46:47
 4. Kurban bayramiz kutlu olsun
  By schotelman in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 2
  Last Post: 23-12-2007, 12:47:58
 5. Tüm Müslüman Aleminin Kurban Bayramı Mübarek Olsun
  By korali in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 4
  Last Post: 12-01-2007, 00:40:32

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •