Results 1 to 6 of 6

Thread: technomate 6900 HD Super

 1. #1
  New Member
  Join Date
  11-11-2012
  Posts
  4
  Uploads
  0

  technomate 6900 HD Super

  Pershendetje cuna.
  sapo montova nje TM6900 HD Super me motor.E kam perdorur merpara ne Angli dhe jam shume i kenaqur me te,por kur e montova keto dite serish ne Shqiperi mu desh te beja nje Factory Reset dhei humba te gjitha kanalet qe i kisha te updetuara.
  Mund te me thoni me cfare sotware duhet ta update,aparatin tim?
  Flm

 2. #2
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: technomate 6900 HD Super

  Quote Originally Posted by nini73 View Post
  Pershendetje cuna.
  sapo montova nje TM6900 HD Super me motor.E kam perdorur merpara ne Angli dhe jam shume i kenaqur me te,por kur e montova keto dite serish ne Shqiperi mu desh te beja nje Factory Reset dhei humba te gjitha kanalet qe i kisha te updetuara.
  Mund te me thoni me cfare sotware duhet ta update,aparatin tim?
  Flm
  TM6900HD Combo Super+ Channel List August 16th

 3. #3
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: technomate 6900 HD Super

  TM6900 Super HD Channel List dated the 13th june 2012

 4. #4
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: technomate 6900 HD Super

  TM6900HDSuper_744p 20-03-2012

 5. #5
  New Member
  Join Date
  11-11-2012
  Posts
  4
  Uploads
  0

  Re: technomate 6900 HD Super

  flm Njazi,per ndihmen.
  te lutem mund te me thuash Phantompatch-TM6900HDSuper_750p_26.10.2012.rar‎ n.q.se e downlodoj do ti ndryshoj konfigurimin e motorit?

 6. #6
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,473
  Uploads
  471

  Re: technomate 6900 HD Super

  ​cdo software qe instalohet ne aparat ja ndryshon konfigurimin motorit,nese e kam kuptuar mire pyetjen kjo eshte pergjigjeja

Similar Threads

 1. technomate 6900 et ccam
  By khalidou67 in forum French / Français
  Replies: 3
  Last Post: 03-03-2010, 16:11:27
 2. Technomate 6900 HD Combo Super- Black
  By Inverar in forum For Sale
  Replies: 1
  Last Post: 04-12-2009, 20:14:41
 3. Technomate TM-6900 HD and gammacard
  By greekgreek in forum Technosat
  Replies: 0
  Last Post: 13-07-2009, 16:49:40
 4. Technomate TM-6900 HD Combo
  By treetony in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 13-04-2009, 20:19:51
 5. Cardsharing on technomate 6900 super how ?
  By wasimhay in forum Technomate
  Replies: 1
  Last Post: 08-04-2009, 10:35:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •